Bu şekilde hamile kalınırmı ?

srucsthy

Yeni Üye
Üye
Bu şekilde hamile kalınırmı ?
Ben 18 yaşındayım, adet düzensizliğim var 1-2 yıl önce polikistik over sendromu teşhisi koyulmuştu ancak düzenli kilo verdim dengeli beslendim ve en son 2 ay önce doktora gittiğimde böyle bir şey olmadığını söyledi yani geçmiş. Geçen hafta perşembe günü erkek arkadaşıma elimel mastürbasyon yaptım elime boşaldı, yarım saat sonra eve gidince elimi sabunla yıkadım sonra vajinama dokundum. Birçok yerde sorun olmaz spermler ölür yazıyordu ama şuanki duruma bakınca şüphe duydum bundan. Erkek arkadaşımla buluştuğumuz günü adetimin son veya sondan bir önceki günüydü, adetim cumartesi günü bitti geçen hafta. Ama bu hafta cuma günü pıhtı şehlinde koyu kahverengi bir şeyler geldi akıntı mı kan mı bilemedim başta leke şeklindeydi çünkü. Baktım cumartesi günü de geldi ve en son bugün yine gelmişti ama bugün biraz daha sıvılaşmış ve rengi açılmıştı yani kan gibiydi yine pıhtılar da vardı. Açıkçası ne yapacağımı bilemedim

Merhaba, bu şekilde gebe kalmanız mümkün değil. Boş yere endişelenmeyin. Mens döneminde kadınlarda pıhtılı kanama olabilir buda normaldir. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapın.

Merhaba, bu şekilde gebe kalmanız mümkün değil. Boş yere endişelenmeyin. Mens döneminde kadınlarda pıhtılı kanama olabilir buda normaldir. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapın.

Kesinlikle mümkün değil dimi? Teste gerek yok yani? Ama regl dönemim daha geçen hafta bitti ki neden bu hafta tekrar geldi anlamıyorum

Yahu bir test kaç para kafanızda soru işareti olacağına lütfen alıp test yapın adminimiz onu söylüyor. Kafanız rahatlasın. Mümkün görünmüyor ama kafanızda yer etmesin bir adet gebelik testini alıp yaptırın lütfen.

Geri