1. DepreSy(onda)

DepreSy(onda) Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    dipтeyiм .&. ѕ[ondα]yıм .&. depreѕy[ondα]y

Bu Şekilde Olmamalıydı

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında DepreSy(onda) tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Bu Şekilde Olmamalıydı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu kadar kolay olmamalı…

Bu kadar kolay olmamalı…

‘Gece’ bile fazla bu akşam bana…Öyle siyah, öyle alacalı ki karanlık..Uyumak istiyorum, alabildiğine..Kapatıyorum gözlerimi, sen oluyorsun uykularım..Açıyorum gözlerimi, yalnızlığa kapılıyor düşüncelerim…Anlamsızlığımla eş değer oluyorsun aniden… Gidişini seyrediyorum, anılarımın arasından…Tozlanmış duyguları temizliyorum, kelime kelime..İçim acıyor, derinden…Gülüşünü anımsıyorum…İçim...
  2. Bu şekilde sokağa çıkmak cesaret ister

Bu şekilde sokağa çıkmak cesaret ister

komik resimler, güldüren fotoğraflar, 200 kiloluk kadın, bu şekilde bu kiloda dışarıya çıkmak büyük cesaret ister , birde giymiş pembe kıyafeti kilosundan görünmese bile hoş o kiloyla istemesen bile dikkatleri çekersin :hhh: pembe kıyafette ben burdayım bakın dedirtmiş.ama yine cesaretinden dolayı tebrik etmek lazım :D:D Neredeyse 200 kilo gibi görünen bu kadın, göz alan pembe dar...
  3. MELEKLER!...Hayatınızı iki döneme ayıracak olsanız bu hangi şekilde olurdu

MELEKLER!...Hayatınızı iki döneme ayıracak olsanız bu hangi şekilde olurdu

Hepimizin hayatında belli evreler vardır bazılarının keşke hiç bitmeseydi dedıklerımız.... Hiç unutamadığımız ömrümüz boynca hayatımızın dönüm noktası diye varsaydığımız zamanlar mutlaka vardır kimimiz evliliğimiz,çocukluğumuz,eşimizi tanıdığımız gün,anne olduğumuz an ve daha neler neler.........sizce?
  4. Bu Şekilde Zayıflamaya Kalkışmayın!

Bu Şekilde Zayıflamaya Kalkışmayın!

zayıflarken dikkat edilmesi gerekenler, diyet hataları, diyet yanlışları, Sevgili melekler, kilo vermek dünya üzerinde pek çok kadının dertlerinden biri. Bu yolda sayısız bilgi ve yöntem paylaşılırken, ne yazık ki yanlış öneriler de kulaktan kulağa yayılır. İnsanların kendi istekleri ve yaşam tarzlarına göre ortaya atılmış, hiçbir bilimsel dayanağı olmayan bu yanlış bilgiler neler bu...

Sayfayı Paylaş