1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.945
    Ödül Puanları:
    0

Bu sütlükler çok yaratıcı

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Tasarım sütlük modelleri Yaratıcı tasarımlar

Gerekten özel tasarımların yaratıcılarını çok kıskanıyorum. 40 yıl düşünsem bu ilginç tasarım sütlükleri tasarlamak aklıma gelmez. İnek memesi ve kutu süt şeklinde tasarlanmış sütlükleri ben evimde kullanmak istemesemde gerçekten yaratıcı bir tasarım olarak buldum.

CeMoŞ ve LaViNYaM bunu beğendi.
Bu sütlükler çok yaratıcı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu bereler çok kokoş

Bu bereler çok kokoş

Berelerin birsürü taş,çiçek ve tüy takılarak kokoş hale getirilmesiyle bakın neler oluşmuş melişler :D
  2. Bu törpüler çok şirin

Bu törpüler çok şirin

Douglas mağazalarında satılan bu cimcime törpülere aşık oldum..Çok şirinler öyle değil mi ?
  3. Bu saatler çok ilginç

Bu saatler çok ilginç

Tasarım saat modelleri İlginç tasarım duvar saatleri Salonumuzda duvar saatimiz olmadığından saat bakıyorum hala. Beğenemediğim için hala bir saat alamadım. Salon dekorasyonumuz eksik kalıyor. Bu ilginç saat örneklerini beğendim ama salonuma uymaz malesef.
  4. Bu kupa modeli çok yaratıcı

Bu kupa modeli çok yaratıcı

Dekoratif kupa modelleri Tasarım kupalar Eğlenceli bir kupa modeli arıyorsanız bu komik kupa modeli sizi ve yanınızdakileri eğlendirebilir. Kız boğulmasın diye içeceğinizi biran önce içmek isteyebilirsiniz. Dikkat yanmayın:)
  5. Bu kupa çok yaratıcı

Bu kupa çok yaratıcı

Farklı kupa tasarımı İlginç Kupa modeli Bu kupa modeli oldukça farklı. Hele kupanın dışına resimdeki gibi azıcık kahve taştığında harika bir görünüm elde ediyor. Dil çıkarmış bu farklı kupa tasarımı çok yaratıcı ve hoş.Bu 3 boyutlu kupa tasarımı bence sizin evinizin bir köşesine yakışacak meleklerim.

Sayfayı Paylaş