Bu tarihlerde hamile kalmış olabilir miyim

Cereny

Yeni Üye
Üye
Bu tarihlerde hamile kalmış olabilir miyim
Merhaba benim geçen ayki adet günüm 15 kasımdı bu ay 15-16 gibi olmayı bekliyorum (31 günde bir) 23 kasımla 28 kasım arası (28de dahil) beraberliklerim oldu partnerim içime boşalmadığını dışarıya boşaldığını söylüyor ve boşaldıktan sonra da her seferinde gidip temizlendi lavaboda yine de içime kurt düştü o tarihler arasında bir gebelik olabilir mi

Vallahi her şey olabilir neden olmasın hamile kalmış ta olabilirsiniz. Geriye doğru çekilme yöntemi ile de hamile kalma ihtimaliniz var. Verdiğiniz bilgilere ve tarihlere baktığımızda hamile kalma ihtimalinizin olduğunu görüyorum. Bu tür bir ilişki içine girdiğinizde lütfen ertesi gün hapı kullanmayı ihmal etmeyin olur mu

Merhaba benim geçen ayki adet günüm 15 kasımdı bu ay 15-16 gibi olmayı bekliyorum (31 günde bir) 23 kasımla 28 kasım arası (28de dahil) beraberliklerim oldu partnerim içime boşalmadığını dışarıya boşaldığını söylüyor ve boşaldıktan sonra da her seferinde gidip temizlendi lavaboda yine de içime kurt düştü o tarihler arasında bir gebelik olabilir mi
Her dönem gebe kalmak mümkündür ( düzensiz ovülasyonla ) Korunmasız gerçekleşen ilişki gebe kalma açısından risktir. Geri çekme yöntemi etkili bir doğum kontrol yöntemi değildir. Gebelikle sonuçlanabilir. Döneminizde gecikme olursa gebelik testi yapın.

Geri