Bu Teşekkürüm Bütün Meleklere...

RefRa

Daimi Üye
Üye
Bu Teşekkürüm Bütün Meleklere...
Rabbime şükürler olsun ki burayı benim karşıma çıkardı. Yoksa inanın psikolojim şu an olduğundan çok çok daha kötü olurdu bundan eminim... Bütün gün evdeyim bilenler bilir benim annem 4 yıl önce vefat etti. Babanem ameliyat oldu ve evin bütün yükü benim üzerimde öyle sıkılıyorum öyle boğuluyorum ki bilemezsiniz evde hiç kimse anlamıyo. Normal bi aileye sahip olsam belki böyle olmazdı ama sevgisiz bi ev ilgisiz bi aile olunca bundan daha iyisi olmuyo...

Bi kursum vardı haftasonları gittiğim bi tek o zmn çıkabiliyodum evden o da bitti neyi mana etsemde çıksam die haftalarca bekliyorum. Telefonumu aldılar hiç bi arkadaşımla irtibata giremiyorum. O kadar sıkıldım bunaldım ki anlatamam. Abim evden çıkap bi yerlere gitsede bende bi siteye girsem die bekliyorum. içimi dökebildiğim bi sizler varsınız bi de sevdiğim... Onuda içimi dökücek kadar uzun göremiyorum görsem bile o zmn da sıkıntı mı anlatıcam özlem mi gidericem...

O kadar doluyum ki şu an göz yaşlarım sel oldu. Çevremizde yaşıtımda kimsede yok 2 dk görüşüp kafa dağıtabilicem. Bi kiracımızın kızı cvar onada bizimkiler izin vermiyo sevmiyolar kızı...

Açık öğr. üniversite okuyorum. Açık öğr. kursuna gitmeme de izin vermiyolar sevgilimi bildikleri için. Bu sene sınava tekrar girdim şu an önümdeki tek şansım sınavı kazanıp farklı bi şehirde okumak buna o kadar ihtiyacım var ki anlatamam...

Burası olmasaydı ben ne durumda olurdum bilmiyorum içimi bi size açıyorum bi size anlatıyorum. Beni bi siz bi de sevdiğim dinleyip anlıyosunuz. O kadar yalnız hissediyorum ki kendimi anlatamam...

Yeri geldi acımı paylaştınız, derdimi dinlediniz, sevincimi paylaştınız, dostluğunuzu esirgemediniz hepinize binlerce kez teşekkür ederim...

Bitanem'e...
O benim için o kadar çok şey yaptı ki ne yapsam hakkını ödeyemem...
Ona binlerce kez teşekkür ederim...

Hepinizi çok seviyorum benim gerçek ailem sizlersiniz...

Hepimi yaşıyoruz sıkıntılar Refracım... geçicek bir gün herşey bu zorluklar bitecek... Sen içini ferah tut. Ne kadar şanslısn ki seni bırakmayan zorluklarla yanında olan bı sevdiğin var inan bana bu mılyonlarca ınsana bedel... ve biz meleklere gelince eğer senin kafanı dağıtıp sıkıntılarından uzaklaştırdıysak ne mutlu bize...:):)

Canım kardeşim benimm uzun zaman oldu görüşemedik ,sıkma canını bitanem sen neler atlattın bunlarda gelip gecer .
bugünleri düşündüğünde gülüp geçeceksin...
Canım herzaman bir ablan olarak buralardayım nezaman sıkılırsan seve seve seni dinlerim ..
Elma yanaklarından en kocamanından öptüm kendine cici bak balımmm:asskim: :D:D

Ömür, üzülüp gözyaşı çekecek kadar uzun değil refra..
Sıkıntısız bir Allah'ın kulu da yok şu dünyada..
Ne olursa olsun halimize şükredelim..
Her zaman yanındayız,unutma..

Ne olmuş canım sana böyle ne dertlerin varmış keşke çare olabilsek , üzüntünü hafifletebilsek bu günlerde geçecek bilirsun değil mi ?
Her insanın hayatında bazı dönemler olur önemli olan bu dönemi en az sıyrıklarla atlatabilmek. Unutma kimseinin hayatı dört dörtlük değil ..

Sen şunu bil yeter..
Tüm melekler seninle..

Allah kolaylıklar versin. Senin yaşadıklarını senden iyi kimse bilemez ama mücadele etmek zorundasın.Okuduklarıma göre öylede yapıyorsun zaten.Hayat hep üzüntülerle geçmez.Mutlaka sende birgün mutlu olacaksın.Bu kabus gibi günlerin arkanda kalacak.Umudunu hiç kaybetme lütfen.Unutma her gecenin bir de sabahı vardır.

refracim, sunu unutma her yokusun bir inisi var... sen simdi öyle ha bire yokusunu cikiyorsun, inisin önünde ....
rabbim insallah tez zamanda hakkinda hayirli ve senin gönlüne göre bir hayat nasip eder... insallah seni bu esir hayatindan kurtarir canim.
Gercektende iyi meleklerimiz var, bunalip buraya girince insan rahatliyor...
Meleklerim tesekürler, Allah c.c. hepinizin dertlerini mutlugua cevirsin...
Amin, Allah c.c. sendende razi olsun.

refracım gerci cok uzun zaman olmuş bunları yazalı ama inşallah herşey yoluna girmiştir istediğin okulu okumak için elinden geleni yap önce Allah yolunu bahtını acık etsn cnmmm bak benimde annem vefat etti biliyosun 1 yıl babamın yeni eşiyle kaldım aynı evde annenin yerine başka birini koyamıyorsun tabi ama cok şükür okulumuda okudum Allahıma şükür eşimde cok iyi umarım inşş seninde eşin iyi olur ve kimseye muhtacın olmadan kimseyi aratmadan sevgi dolu sana sıcacık kucağını acar cnmmmm:kiss:

Geri