Bu Tüyolarla Evinizi Kolayca Düzenleyin!

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Bu Tüyolarla Evinizi Kolayca Düzenleyin!
Bu konu; Bu Tüyolarla Evinizi Kolayca Düzenleyin haberi hakkında bilgiler vermektedir.


Sevgili melekler, kimi zaman tembellik ederiz, canımız hiçbirşey yapmak istemez ama iş bu beklemez. Çünkü beklerse içinden çıkılmaz bir hal kalır. Hele de evinizde ufak tefek değişiklikler yapmak isteyip ta elinizi kaldıracak, işe başlayacak gücü kendinizi bulamıyorsanız, şimdi vereceğimiz pratik önerilerle evinizi kolayca düzenleyebilirsiniz...


ev-154.jpgKitaplık

Siz de kitap kurduysanız ve artık onları depolayacak bir yer bulamıyorsanız, evinizin uygun bir köşesine kuracağınız kütüphane çok işinize yarayacak. Ayrıca bir rafında ayıracağınız bölüme, renkli cam objeler, deniz kabukları, bir kaç aile fotoğrafı gibi eşyalarla kütüphanenize şıklık ve sıcaklık katabilirsiniz.

Dekoratif sepetler

Evinizin tarzının, çağdaş, geleneksel veya klasik olması hiç farketmez, her tip eve uygun sepet bulunur. Çeşitli tip ve büyüklükteki bu sepetler, gazete, şömine odunu, çocukların oyuncağı, elişi malzemeleri gibi pek çok eşyayı gizlemekle kalmaz, evinizin dekoruna da hoş bir görünüm verir.

Saklama kapları

Mutfak dolapları ne kadar çok olursa olsun hanımlara hiç yetmez. Tabak ve tencereleri dolap dışında bir yere koyamazsınız, ancak kuru gıdalar için bir önerimiz var. Duvara monte edeceğiniz raflardan birine, cam, teneke veya seramik, şık saklama kaplarını dizip bu yiyecekleri koyacak yer kazanır, ikinci rafa da çiçek yerleştirip mutfağa şık bir hava verirsiniz.

Televizyon ünitesi

Televizyon, DVD oynatıcı, müzik seti, CDler, filmler hepsi bir yana dağılmışsa, size önerimiz televizyonun altına uygun bir dolap edinip, diğerlerini de içine yerleştirmeniz. DVD ve CDlerin derli toplu olması için onları da kutulara yerleştirin. Kablolarınızı da özel bantlarla tutturun ki ortalığa saçılmasın.

Elbise dolabı

İyi organize edilmezse en kolay karışıp, eşya yığını haline gelecek yer gardrobunuz olur, aradığınızı bulamazsınız. Bunun için en sık kullanılan eşyaları erişilebilir yerlere ve özenle yerleştirin, yeriniz kısıtlıysa birden fazla gömlek, pantolon, etek, kravat, kemer, fular asılan özel askıları kullanarak yerden tasarruf edin.

Dosya dolapları

Bilgisayarlardan önce, çoğu evde kaydedilmesi gerekir tüm belgeleri, dosyaları muhafaza etmek için yeterince derin çekmeceli büyük masalar kullanılırdı. Artık resimlerimizi bile bilgisayardaki dosyalarda saklıyoruz, albümler tarih olmak üzere. Kalan saklanacak evrakları da küçük bir dolapta dosyalayarak düzenleyebilirsiniz.

Antre

Evinize gelenlerin ilk karşılaşacağı mekan olan antrenin derli toplu ve ferah olması şüphesiz çok önemli. Bu mekan ister büyük olsun iste küçük, ayakkabı ve montlarınızı asabileceğiniz ünite, anahtar gibi eşyaları koyacağınız bir masa, şık ayna ve aydınlık duvar rengi ile gelenleri hoş karşılarsınız.
 
Üst