1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.944
    Ödül Puanları:
    0

Bu yapma çiçekler çok hoş

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Yapma çiçek modelleri Yapay çiçek örnekleri
    Yeterli ışık ve zaman olsa canlı çiçek yetiştirmek en güzeli ama malesef benim salonum için öyle bir imkan yok. Yapay çiçek kullanarak salon dekorasyonumu canlandımaya çalışım. Bu dekoratif canlı çiçek modellerini de çok beğendim.

Bu yapma çiçekler çok hoş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu pembe telefonluk çok hoş

Bu pembe telefonluk çok hoş

Telefonluk modeli Aynalı telefon modeli Annem girişime bir telefonluk almış. Üstünede ayna modeli asacaktım ama portamntonun aynası var diye asmadım. Ama bu aynalı telefonluğu görünce çok beğendim. Siizce de çok hoş değil mi?
  2. Çocuk odaları için bu tabureler çok hoş

Çocuk odaları için bu tabureler çok hoş

Çocuk tabure modelleri Cüceler tasarımlı tabure modeli bu cüce tasarımlı çocuk taburesi aynı zamanda sehpa olarak kullanılabilir. Dayanıklı malzeemden yapıldığı için çocuğunuz için tehlike arz etmiyor. İtalyan tasarımı olan bu tabureler çocuk odası dekorasyonu için çok uygunlar.
  3. çovuğunuz için bu  çalışma masası çok hoş

çovuğunuz için bu çalışma masası çok hoş

Çocuk çalışma masası Çocuk yazı masası örnekleri Çocuğunuzu masanın içinde çalışmaya teşvik eden bu çocuk masası modeli gerçekten çok hoş modelerim. Türkiyede bulmamız biraz zor olsada belki bir marangoz bize bu masayı yapabilir. Çocuk odası dekorasyonu içinde hoş bir görünüm olur.
  4. Bu Renkli Duvar Rafları Çok Hoşunuza Gidecek

Bu Renkli Duvar Rafları Çok Hoşunuza Gidecek

dekoratif duvar rafları renkli duvar rafı modelleri modern duvar rafı örnekleri en güzel duvar rafları Hem kullanışlı hem de evinize farklı bir tarz katacak duvar raflarına bayılacaksınız. Birbirinden canlı renkleri ve farklı tarz şekilleri ile hayatınıza enerji ve renk katacak olan bu duvar rafları aynı zamanda evinizde yerden tasarruf etmenizi de sağlayacak. Örneğin kitaplık sığdıracak...

Sayfayı Paylaş