bu yaşadığım "üzerine adet görmek"midir?

ch35

Yeni Üye
Üye
bu yaşadığım "üzerine adet görmek"midir?
Merhabalar; 28 nisanda eşimle birlikte olduk, sonrasında uyumuşum ve uyandığımda adet görmüştüm. adetim herzamankine oranla daha az gerçekleşti. internette okuduğum kadarıyla üzerine görme de adet herzamankinden az geliyormuş.

Acaba benimkide böyle birşey midir yoksa bukadar çabuk olmazmı bu durum, yeni evli olduğum için bilemedim. Bana yardımcı olur musunuz?

Merhabalar; 28 nisanda eşimle birlikte olduk, sonrasında uyumuşum ve uyandığımda adet görmüştüm. adetim herzamankine oranla daha az gerçekleşti. internette okuduğum kadarıyla üzerine görme de adet herzamankinden az geliyormuş.

Acaba benimkide böyle birşey midir yoksa bukadar çabuk olmazmı bu durum, yeni evli olduğum için bilemedim. Bana yardımcı olur musunuz?

beklenen adetınız gününde geldımı şuan gebelık için bişi sölemek yanlıs olur..ama üstüne görme olayı deildir büyük ihtimalle rahım ağzında olusan bir yaradan dolayıda bu şekılde bir kanama gerceklesmıs olabilir bunun için bir doktoraa gitsenız sizin için iyi olur..yinede sizden hayırlı haberler beklıyorum

Evet arkadasımızın dedıgı gıbı bukadar hızlı olamaz :)
muhtemel adet tarıhın ıse zaten normal olan bır durum yasamıssın
gebe kalma tarıhını yuksek oldugu zaman dılımı adet bıtımınden ıtıbren 14 gunden baslar ve ortalama 48 saat surer
o donemlere denk getırerek dene

hamile olabilirmiyim

adetim biteli 6 gün falan oldu eşimle birlikte olduk şimdi adet sancısı gibi sancım var ve çok hafif kanama neden olabilir acaba cvp atarsanız sevinirim

ben uzun süredir doğum kontrol hapı kullanıyorum bi çok kez ilişkiye girdim ama son bi kaç aydır bi değişim hissediyorum adetlerim çok az geliyor normalde çok ağrılı olurdu ama artık ağrım olmuyor geçen ay gebelik testi yaptım negatif çıktı buna güvenebilir miyim? gebe olsam adet görmezdim değil mi? yoksa bu üzerine görmek dedikleri gibi bişey midir? illa kan testi mi yaptırmalıyım anlamak için?

Geri