1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.944
    Ödül Puanları:
    0

Bu yaz denizden midye kabuğu topluyoruz

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Midye kabuklarıyla dekorasyon Midye kabuklarını değerlendirme
    küçükken en büyük zevkimdi denizden midye kabuğu toplamak. Koleksiyon yapardım:) ama şimdi onlar nerde bilmiyorum. bu dekorasyon objelerini gördüğümde çok beğendim. Hepsi yapılabilir şeyler bence. El yapımı dekorasyon ürünleri çok şık oluyor gerçekten. en çok kapı süsünü beğendim. Bu yaz midye toplayıp o kapı süsünü yapmaya çalışacağım.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 29 Mart 2017
Bu yaz denizden midye kabuğu topluyoruz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Kabuklarından Gece Lambaları

Deniz Kabuklarından Gece Lambaları

deniz kabuklarından neler yapılır deniz kabuklarından neler yapılabilir kabuklarıyla yapılır el yapımı gece lambası lamba yapımı gece lambası
  2. Deniz kabuklarından neler yapılır

Deniz kabuklarından neler yapılır

deniz kabuklarından neler yapılır deniz kabuklarıyla neler yapılır deniz kabuklarından neler yapılır, süsler, süslemeler, kapı süsü, yapalım mı arkadaşlar o zaman buyrun Ayna çerçevelerinizi yada fotoğraf çerçevelerinizi, olmadı kavanozlarınızı, artık sizin yaratıcılığınıza kaldı gerisi Melek'lerim:) Biz sadece sizlere deniz kabuğundan yapılmış olan süslemeleri sunuyoruz:) Sizler de bizim...
  3. Deniz kabuklarıyla ayna yapalım

Deniz kabuklarıyla ayna yapalım

Deniz kabuğundan ayna çerçevesi Deniz kabuğu ile dekorsyon Yaz geldi çattı meleklerim. Artık yavaş yavaş tatile çıkmaya başlarız. Tatilini deniz kenarında geçirecek melekler için tavsiyem bol bol midye ve deniz kabukları toplayın. O kadar güzel dekorasyon objeleri yapılıyor ki. Bu midye kabuklarıyla yapılan ayna çerçeveside bence çok şık olmuş.
  4. Dede Korkut hayatı hakkında bilgi topluyorum

Dede Korkut hayatı hakkında bilgi topluyorum

Dede Korkut eserleri ve hayatı hakkında kapsamlı bir araştırma yapıyorum ve bu konuda bilgisi olanların bu sayfadan paylaşmalarını rica ediyorum.Şimdiden teşekkürler..

Sayfayı Paylaş