buda benim hamilelik hatıram...

N

notte08

Yeni Üye
Üye
buda benim hamilelik hatıram...
Bayanlarin olduğu bir site olmasindan ötürü mutlu ve rahatim.teşekkür

yarennnnnnn

yarennnnnnn

Hamiş Melek
ya ben 32 haftalık hamileyim doktorum 10.haftadan beri kız diyor ama ben 3 kere rüya gördüm üçündede erkek çocuğum oluyyor sarışın bir bebek.... hayırdır inşalllah karnımın yapısıda çok sivri her gören erkek mi diyor .... herşeyi kıza göre aldık hayırlısını istiyorum rabbimden ama erkek olursa şok olurum:yakala:

Y

yadiş

Yeni Üye
Üye
çok etkileyici çok etkilendim şu an bende hamileyim rüyamda erkek bebek görmüştüm ama bu benim için geçerli değil galiba allah nasip ederse ikiz annesei olucam tabi önce her şeyin hayırlısı:esra:

buda benim hikayem hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
buda benim hikayem buda benim hikayem
enset hikayeler hikayem özel hikayem enset hikaye ensethikayeler ilk bebeğim oğlumdan başlayayım ilk beş ayını mide bulantılarıyla geçirsemde iyi bir hamilelikti 20 kilo almıştım ve o kavuşma günü geldi 28.11.2005 saat 9 da hastanede olun dediler...
Hamilelik Anılarınız 24