Buda benim köşem ama biraz farklı

Cevap: Buda benim köşem ama biraz farklı

ayyyy nisanım ne ince kadınsın sen ya.....her zaman beklerim canım ....bebeğim sanırım erkekkk....adımı..... hiç aklınıza gelmeyecek bir isim.....?????

169505Adb120606pl12.gif

0130.gif

canımmm her zaman gel bebeğim bunlar da ne böleee..çok şirinler sağol bitanemde ben erkek istiyem emme siz kız çocuğunda karar kılıyosunuz yaaaa:(

zuzum haklısında nerden bileyim ben kız bebek resmi gorunce ondan koydum oraya :ruyam:

şimdi nasıl olmuş :)

Son düzenleme:

zuzu ablan kurban olsun sana yerim ben senin ince fikrini bak mavi yapmış kıyafetleri..:)...çok düşüncelisin bebeğim allah kalbine gönlüne göre versin tatlım çok mutlu oldum inann sağol

Zuzuuu allah iyiliğini versin emiii :) sanal bebek yazını okumadan son sayfalara bakınca noluyoruz dedim yaaa :hhh: ayy valla bian beniana kardeşmi geliyoki dedimm :) alemsinn sen yaa ne diyim çok yaşa emi :) çok istiyorsan doğur zuzumm bu kadar teyze varken sırtın yere gelmezz :D millet 50 yaşında doğuruyor ne varmış yaşında bak seda sayana nerdeyse hamile kaldı kalacak benden söylemesi :D:D

ahh semazenim bir laf vardır ya olsa dükkan senin benimkide o misal...çok ama çok istedim ama olmadı....

c00370.jpg

geschenset_640.jpg

002423984-2.jpg

Ayyy...aceleden,telasdan,saskinliktan bunlari kapip geldim...:)
Hayirli olsun canim kardesimmmm.

Geri