1. yabangülüm

yabangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

buda conversimiz

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında yabangülüm tarafından paylaşıldı.

buda conversimiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Butan

Butan

Butan Coğrafi Verileri Konum: Güney Asya, batısında ve güneyinde Hindistan, kuzeyinde Çin yer almaktadır. Coğrafi konumu: 27 30 Kuzey enlemi, 90 30 Doğu boylamı Harita konumu: Asya Yüzölçümü: toplam: 47,000 km² kara: 47,000 km² su: 0 km² Sınırları: toplam: 1,075 km sınır komşuları: Çin 470 km, Hindistan 605 km Sahil şeridi: 0 km (kara ile çevrili) Denizleri: yok (kara ile çevrili) İklimi:...
  2. 11 ytl örgü conversler gönderimde bana ait

11 ytl örgü conversler gönderimde bana ait

kızlar kacırmayın bu fırsatı buda 12 ytl gönderim bana ait
  3. Convers ayakkabılarında yeni moda

Convers ayakkabılarında yeni moda

Convers ayakkabılar son yıllarda ayakkabı modasında birinciliğini hiç bir ayakkabıya bırakmıyor.Bırakacak gibi de değiller.Bence de birinciliği hakediyorlar.Çünkü modellerin hepsi birbirinden harika. Bu harikalığa da tabi ki birincilik yakışır.İşte övgüyle bahsettiğim converselerin bu yıl ki yenilikleri sizlerle.Buyrunuz... Artık ünlü markalarda converse üretimine başladı :) Bu...
  4. Convers bayanlara çok yakışıyor işte spor ayakkabı modelleri

Convers bayanlara çok yakışıyor işte spor ayakkabı modelleri

puma first round all star converse Spor ayakkabının rahatlığı hiçbir ayakkabıda olmaz dimi.Ben kendimi bildim bileli spor ayakkabı giyerim.Çhem rahat hemde sağlıklıdır.Topuklu ayakkabılarla yürüyünca bi o yana bi bu yana sanki herkes bana bakıyomuş gibi gelir.Annem hep derdi sen evlenince gelinliğin altınada giyersin .Dileği gerçekleşti,fotoğrafçıya hatta nikah salonuna kadar beyaz sporlar...
  5. Bebekleriniz için harika convers modelleri..

Bebekleriniz için harika convers modelleri..

Bebekleriniz için harika Convers modelleri.Bebeğinizin ayağında çok güzel duracağına eminim.

Sayfayı Paylaş