1. düş macunu

  düş macunu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  21 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  397
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  harikalar diyarı:)

  buda krız şenliği

  Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında düş macunu tarafından paylaşıldı.

  Bu da Kriz Modası!:m.c:


  Bu da Kriz Modası!
  < Konu Resmi..>

  Ekonomik kriz moda kurallarını değiştirdi .. Devamı>>
  &nbsp  Sezonluk kullanım yerini açık, esnek, yaratıcılığı teşvik eden, pratik parçalara bırakıyor. Bir kıyafeti beş farklı şekilde nasıl giyebileceğinizi şimdiden düşünmeye başlayın. Çünkü bu tür kullanımları oldukça fazla kullanacaksınız.
  Kışa özel üç koleksiyon:cah:
  Kış koleksiyonlarında kötümser koleksiyonlar, iyimserler ve de gerçekçiler. İyimser koleksiyoncular hayal etmeye devam edenler, kötümserler yani koyu renkli koleksiyonları hazırlayanlar, gerçekçiler ise koşullara ayak uydurup her zamankinden daha sakin ilerleyenler olarak açıklanıyor.

  Almadan önce düşüneceğiz:örgü:

  Çok beğenip hemen aldığınız günler geride kaldı.Almaya karar verirken iki defa düşündüğümüz için modacılar da tasarlarken iki defa düşünüyorlar. Bu nedenle daha kullanışlı kolekisyonlar tasarlıyorlar.

  :dans:Kişisel zevkler ön planda

  Günümüzdeki hassas dengeler, hangi kıyafeti satın alacağımıza karar verirken, trendleri değil, kişisel zevkimizi, tarzımızı ön planda tutmayı salık veriyor. Aksi takdirde hata yapmamız kolaylaşıyor.

  Genç modacılara olanak sağlanıyor:sigara:
  Büyük markalar artık gençlere büyük işler teslim etmeye daha bir hevesli. Bu daha ucuz olduğu için değil, geleceğe yatırım yapmanın, bakış açılarına tazelik ve heyecan katmanın n kestirme yolu olduğu için.

  :kahve:Uzun süre kullanım önemli

  Moda insanların beklentilerini öngörebiliyor. Sezonluk parçalardan çok, yıllarca (zorunlu olduğumuz için değil, onlardan bir türlü vazgeçemediğimiz için) kullanabileceğimiz parçalar, birkaç sezon keyifle giyilecek elbiseler, tepe tepe kullanılacak çizme ve çantalarla dolu.

  Geleceği düşünen moda:e015:
  Bazıları buna eko moda da diyor."Sürdürülebilir" sözcüğü durumu daha iyi açıklıyor. Aklı başında tüm markalar "geleceği düşünen", zarar vermeyen parçalar sunmak için tüm yeni teknoloji ve çevreye dost yöntemleri deniyorlar. Bu ürünleri ayrı etiketlerle satışa sunuyorlar. Duyarlı müşteriler modanın bu tavrını kesinlikle her yönüyle destekliyor.


   
buda krız şenliği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Emre Altuğ - Şenlik Var

  Emre Altuğ - Şenlik Var

  İçimdeki meleklerin esiri oldum baştan Ne yaptım ne ettiysem sonrası inan aşktan Her savaş bir aşk için Her aşk bir savaş için Kanımın son damlası sadece tatlım bizim için Seninle kaldığımız yerden şarkı söyleyelim Hadi hadi beni al yanına Aşk damarlarında aksıın Sonra şenlik tadında Geçsin bütün hayatın
 2. Atina'da Dionysos Şenlikleri

  Atina'da Dionysos Şenlikleri

  dionysos şenlikleri dionisos şenlikleri ATİNA’DA DİONYSOS ŞENLİKLERİ Hem dinsel kaynaklarıyla hem de kent gelenekleri bakımından, tiyatro Atinalıların yaşamında önemli bir yer tutuyor. Ama gündelik bir iş değil, her yıl belli günlerde oynanıyor. Dionysos adına yapılan şenliklerden biri: Buna Lenaea deniyor. Ocak sonuyla Şubat başında yapılıyor. Daha eski olan bu şenlikte önceleri trajediler...
 3. Ramazan Şenlikleri

  Ramazan Şenlikleri

  sultanahmet ramazan şenlikleri sultanahmet ramazan etkinlikleri 2009 samsun şenlikleri 2009 etkinlikleri 11 ayın sultanı mübarek ramazan ayında güzel huzur dolu bir ay geçiriyoruz nefsimizi terbiye ediyoruz ve eğleniyoruzda işte ramazan ayına özel şenlik ile ilgili haberimiz..... İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı, her yıl Sultanahmet Meydanı'nda düzenlenen Ramazan şenliklerinin,...
 4. Rıdvan Dilmen kalp krızı geçirdi

  Rıdvan Dilmen kalp krızı geçirdi

  rıdvan dilmen Dilmen korkuttu FB sevdalıları iyi bilir Rıdvan Dilmeni ne inatçıdır o ne sevecen ne kurnaz Aman rıdvan abicim dikkat et kendine Allah korusun bir tane daha kötü haber alacak halimiz yok.. Lütfen dikkat.. Ünlü futbolcu ve spor yorumcusu Rıdvan Dilmen dün kalp kriz geçirdi. Öğleden sonra arkadaşları ile futbol oynarken nefes almakta zorlanan Dilmen, durumunun ciddi...
 5. Kakava Şenliği

  Kakava Şenliği

  Kakava Şenliği nedir, tarihi nedir vs. cevaplayabilireniz sevinirim.

Sayfayı Paylaş