buda phen=))

Cevap: buda phen=))

Tam anlamıyla emo ve biraz uçuğa benziyorsun:)....Sana derimki güzel ve cicisin ama sanırım normal olsan daha yakışacak sana:)...

sade ve dogallık..herkes hem fıkır..tatlım ımaj degıstırmeye nedersın???dusun derım...genclıgın bıtmeden don bence...

Herkes aynı fikirde:)Arkadaşlar böyleyse değişmezki biz ne desek boş gelir ona..hoş bir kız ama tabi biraz değişim yarıycaktır

:17: bende bu yoruma katılıyorum.... çok güzel bir kızsın ama fazla abartılı olmamanda yarar var ......yinede tercih meselesi tabi..

Bende diyorumki ilk mesajında resim koymak ve yorum pls diyerek duymak istediklerini duymak isteyen bir kız olamaz. Olsada şansı % tek rakamlı haneleri gecmez :)

Bu resimleri koyan kişi de benim gibi bir erkek olsa gerek. Eee biz birbirimizi tanırız neticede. Nereden sayarsanız sayın biz kırk kişiyiz,kırkımızda birbirimizi biliriz..

Sanırım biraz eğlenmek istemiş. Fakat umduğu sonuçla karşılşamayıncada çekip gitmiş. :)

yaaa ben bu kızın gercek olduguna inanmıyorum cünkü nette biraz gezerken bu resimdeki kızı cok gördüm yani acıkcası kendini gayet acık ele vermiş

sadelik her zaman guseldir cok tatlısın sadelik eminim daha cok yakısacaktır.Allah yuzunden gulucukleri eksik etmesin:26:

Geri