buda phen=))

Özenti Gençlik işte... Ergenler, genç cici hanımlar siz üstünüze alınmayın laf yerine ulaştı zaten..

bu kaDar yorumdan sonra doğrusu bende sahtemi değilmi diye süphelendim.ama sahtede olsa güzel bi kız.ama ne bilim verdiği pozları fazla seksi buluyorum.iyiki burası bayan sitesi bu resimleri gören erkekler olsaydı ve resmin gercekliğine inansaydı senin için iyi niyet besleyeceklerini hiç düşünmüyorum.dediğim gibi iyiki bura bayan sitesi:çitos:

Bana hiç gerçekçi gelmedi
Gerçekse bile gençliğine yazık ediyosun arkadaşlar çok güzel bi şekilde de dile getirmiş her şeyi, söylicek bi şey kalmamış zaten...
Ne diyelim herkesin kendi kararı Allah islah etsin...

.

canım çok güzel bir kızsın maşallah fakat bir anne olarak bir kaç katı kuralım var kızım üzerinde asla çizgisinin dışına çıkamaz istememde fakat baskalarınada saygı duyarım...ben sade ve masumluğu daha çok seviyorum helede sizin yaş guruplarınızda çünki toplumca çok azaldılar...

Çok doğru söylemişsiniz...

böyle giyinirsen çok durmazsın babanın evinde kaçarsın bikaç güne benden söylemesi annenin numarasını ver de arayayım seni uyrsınlar biraz.:dugun:yada evlendirsinler kocan uğraşsın seninle:11:

ilk ve son foton hoşuma gitmedi bakımsız gibi sanki sadece kendine hiç bakmadan makyaj yapıp çıkmış gibi olmuş ama öbür fotolar hakketten gzl saç renginide çok begendim cnm çok tatlı ve güzelsin maş.

Geri