Büyük bir yıldız dogdu

Büyük bir yıldız dogdu
Herkese merhabalar uzun bir aradan sonra yine sizlerleyiz.Yine iş başına koyulduk herkes özlemiştir diye (umarım özlemişsinizdir) .Evet bu sefer söhretimizi uzatmadan açıklamak istiyorum Şöhretimiz Sadmin

Aylardır kendilerini şöhret yapmak için koşuşturuyorduk biz yakalamaya çalıştıkça hızla kaçıyordu ama sonunda başardık.

Lafı fazla uzatmadan hemen nasıl şöhret oldugunu anlatalım.


Sadmin`, bir önerimizin olduğunu çok önemli olduğunu söyleyerek çağırdık.Kendileri yahu olsun söyleyin şimdi desede kafamıza koymuştuk bir kere neyse geldi.Biraz korkuyordu tabi bizim namımızı duymuş.Hadi hadi hemen söyleyin demeye başladı.Bizde Sadmin bey bir çay ,kahve ,gazoz için hemen ceee diyip gitmek olmaz dedik.Yok içmeyim ben sevmem onları desede biz inanmadık tabi ısrar ettik şöhret islerini bıraktığımızı söyledik kandırmayı zor olsada başardık.Bir su istedi.Su geldi bizim heyecan arttı tabi dört gözle suyu içmesini bekliyorduk,korkulu gözlerle suyu yudumladı yudumladı ve sonunda zafer bizimdi.İlk merak ettik suyun etkili olup olmadığını ögrenmek için bir imza istedik bize ne desin "siz kimsiniz tanıyamadım şöfürümü çagırın gelsin benim burda işim ne" dedi .Bir darbe daha almıştık ama artık alıştık tanınmamaya neyse lafı çok dolandırdık şimdi ise Sadminin şöhret yolundaki çalışmalarından kareler gösterelim.


Çalışmaları arasında paraşütle atlarken nasılda poz vermiş melekler bakın Sadminim havalar nasılll

Bol bol koşturduk.

Iııııııııı eskrim neden yaptırdığımızı bende anlamadım ama ilerde lazım olur

Evet melekler bu görüntüler şöhret olmadan önceki çalışmaları şimdi ise bu çalışmaların karşılığında nasıl bir yıldız doğdu buyrun bakalımEvet melekler gördügünüz üzere bu kaadar kolay şöhret olmak bir gazoz bir kahve yada bir çay siz nasıl isterseniz :serefe:


 
Son düzenleme:
l.a.r.a

l.a.r.a

Yeni Üye
Üye
:)Sadminim ne kadar yakisikliymis... hayran oldum yaa:clapping:... bana imza verebilirmi ? Lütfeeeeeeeen..............................!:hail::hail::hail:
 
AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL

Daimi Üye
Üye
Aaaaa biri daha şöhret olmuş.... Sadminimm nekadardaaa yakışıklıymıştaa bilemedikkkkk... Waybeeee :D

Emeklerine sağlık kartanemmmm.... süper haber olmuşşşş...
 
Üst