1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Buğulu Dumanlı Göz Makyajı Nasıl Yapılır

  Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Dumanlı Göz Makyajı Nasıl Yapılır Buğulu,Dumanlı Göz Makyajı Yapılışı

  Son zamanların en çok tercih edieln göz makyajı stilleri arasında geliyor dumanlı göz makyajı bir diğer adıyla buğulu göz makyajı:) Lakin bu makyajı yapmak zor gibi görünsede, aslında tekniğini bildikten sonra oldukça kolaydır Melek'lerim. İşte size dumanlı buğulu göz makyajı yapılışı hakkında bilgiler :)

  [​IMG]

  Dumanlı göz makyajında rimel sürerken eger kirpikleriniz çok düz ise öncelikli olarak kirpiklerimizi kıvıralım, daha sonra koyu renkli rimalleri tercih edelim.

  Yaptıgınız makyajın renk tonuna göre rimel siyah koyu kahve füme renklerini renkli bir rimel sürmek istiyorsanız kullanabilirisniz. Ama genelde tercih edilen renk siyahtır.  Bunun için kirpikler kıvrık degilse kıvırıp rimelimizi uygulamaya başlıyoruz.

  Rimelimizi aşşağıdan yukarıya doğru tarayarak sürdüğünüz takdirde kirpikleriniz daha uzun gözükücektir. Burda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta alt kirpigi rimellemeyin.

  Çünkü o zaman o dumanlı ifade rimelle birlikte net bir hat oluşturucağı için çok fazla istediğimiz gibi olmıcaktır onun için kirpiğin üstünü rimelliyoruz, alt kirpik kısmını ise boş bırakıyoruz ki istedigimiz dumanlı ifadeyi tam anlamıyla yakalamıs olalım.

   
Buğulu Dumanlı Göz Makyajı Nasıl Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Buğulu Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

  Buğulu Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

  buğulu göz makyajı buğulu göz makyajı nasıl yapılır rihanna nasıl yapılır video gölgeli video Bayanların çoğunlukla uyguladığı makyaj ; Buğulu göz makyajı..Buğulu göz makyajına en sık rastladığımız ünlülerden bir tanesi rihanna..Buğulu göz makyajını en çok ona yakıştırıyorum.Bu makyaj ile gözlerini ön plana çıkarıyor.Peki buğulu göz makyajı nasıl uygulanır?Buyrun beraber inceleyelim:) İlk...
 2. Dumanlı göz makyajı nasıl yapılır

  Dumanlı göz makyajı nasıl yapılır

  dumanlı göz makyajı nasıl yapılır dumanlı göz makyajı, nasıl yapılır, yapımı, örnekleri, tekniği, modelleri ve merak ettiğiniz herşeyi burada arkadaşlar Bakışlarınıza anlam katan, güzelliğinize daha bir farklı hava katan dumanlı göz makyajı tekniği hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler huzurlarınızda Melek'ler:) Öncelikle göz kapağına kahverengi göz farı sürülür. Göz çevresine eye-liner...
 3. Dumanlı Göz Makyajı Yapılışı

  Dumanlı Göz Makyajı Yapılışı

  Dumanlı Göz Makyajı Yapılışı hakkında bilgi verin lütfen, nasıl yapılıyor bu dumanlı göz makyajı daha öğrenemedim ben ve çok da beğeniyorum bu makyaj stilini :S
 4. buğulu göz makyajını nasıl yapabilirim

  buğulu göz makyajını nasıl yapabilirim

  Göz makyajımı buğulu yapmak istiyorum hani Beren Saat 'in göz makyajından. Ona bayılıyorum. Nasıl yapmam lazım bu makyajı ?
 5. Pratik Buğulu Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

  Pratik Buğulu Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

  buğulu göz makyajı, dumanlıgöz makyajı, buğulu gözler nasıl yapılır Sevgili melekler, bakışlarınıza derin bir ifade vermek, gözlerinizle büyülemek ister misiniz? Bunun için yapmanız buğulu bakışlara sahip olmaktır. Bunn için de dumanlu göz makyajı yapmanız gerekir. Adı sizi korkutmasın. Kötü uygulandığında insanı ucubeye çeviren buğulu göz makyajı nasıl yapılır, aşağıda sizlerle...

Sayfayı Paylaş