Bugün (1 Haziran) Doğanlar

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Bugün (1 Haziran) Doğanlar
1 haziran doğanlar 1 haziran da doğanlar haziranda
Entelektüel zekaları ve konsantrasyon yetenekleri iyidir. Sanat danışmanlığı onların tercih ettikleri mesleklerden biri olabilir. Yaşamı kendi ölçüleriyle yaşamaktan hoşlandıkları için, yönlendirilmeye gelemezler. İnatçı yapıları oldukça belirgindir. Algılamaları güçlüdür. Düzenlerinin bozulmasından hoşlanmazlar. Duygusal sevimli ve insancıldırlar. Kolay etki altına kalırlar. Entelektüel karakterleri yüzünden kültür düzeyi yüksek kişilerle dostluk kurarlar. Eğlence dünyasına meraklı oldukları için, dinlenmeyi ihmal ettikleri için,sinir sistemlerini yıpratabilirler. İlişkilerinde sürekli güven duygusunu hissedebileceği kişileri ararlar. Tek sorunu hatalardan nefret etmesidir. Ailenin yaşlılarına karşı sonsuz bir sevgi ve hoşgörü beslerler.

Bugün Doğan Kadınlar

Sevdikleri zaman tüm varlıkları ile karşısındaki kişilere bağlanırlar. Ahenkli, huzurlu bir yaşam ve dostluğa çok düşkün olurlar. Çevresindeki kişilerle diyalogları mizahi bir şekilde konuşkan ve neşeli tiplerdir. Bir yere uzun süre bağlanmaktan hoşlanmadıkları için, kendilerini geliştirmeye müsaittirler. Karşı cins üzerinde çekici ve toplum içinde kendilerini belli eden kişilerdir.

Bugün Doğan Erkekler

Yaşamda yüksek bir performans sergilerler. Kendilerine benzeyen eşler seçerler. İş ortakları konusunda oldukça şanssız olabilirler. Eşlerinin iş konusunda yaşadığı zorluklardan psikolojik olarak etkilenirler. İnançları çok güçlü olduğu için, yaptıkları her işi severek ve inanarak yaparlar. Arkadaşları arasında birçok gizli düşmanı olur. Çoğu, kez çevreleri tarafından taklit edilirler.

Bugün Doğan Çocuklar

Hırsları inanılmazdır. Daha küçük yaşlarda gelecek planları yapmaya başlarlar. Büyümeye çok heveslidir. Ergenlik çağında ikileme düşebilirler. Farklı çocuklardır. Kendilerini aşacak boyundan büyük işler yapmaya başlarlar. Hedefleri vardır ve kendi bildiklerinden taviz vermek istemezler.

Cevap: Bugün (1 Haziran) Doğanlar

Tamamen ben:) Hatalardan nefret ediyorum helede hata üzerine hataları asla affedemiyorum. Kinci değilim ama silince geri dönemiyorum tam doğum günüme uygunmuşum:)

Geri