Bugün (1 MArt) Doğanlar

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Bugün (1 MArt) Doğanlar
1 mart doğanlar 1 martta doğanlar martta doganlar
Enerjik yapılarını her alanda belli ederler. Oldukça cesaretlidirler. Çevresindeki olaylara eleştiri getirmekten hoşlanırlar.Birlikte çalıştığı kişilerden zarar görebilirler. Ortaklık söz konusu olduğu zaman dikkatli olmaları gerekir. İnatçı yapıları oldukça belirgindir. Entelektüel zekaları ve konsantrasyon yetenekleri iyidir. Dikkat çeken cazibeleri ve bağımsız hareketleri, onları bulundukları toplulukta farklı kulvarlara getirir. Parlak ve sevimli yönleri ile de değişik bir hava estirirler.Aile içi sorunlarına karşı hazırlıklı olmaları gerekiyor. Bilinçaltlarında adalet duyguları çok gelişmiş olduğu için , vicdanlarının kabul etmediği hiçbir şeyi onaylamazlar. Yaşam deneyimleri, yargı yeteneklerini geliştirmeyi öğretecektir.


Bugün Doğan Kadınlar

Kişisel zevklerinin ve egolarının önemli olmasından dolayı, kendilerini her ortamda farklı bir kulvarda görürler.Yenilgiyi kolay kabul etmezler. Halka hizmet alanlarında başarılı olurlar. Oldukça cesaretlidirler. Çevresindeki olaylara eleştiri getirmekten hoşlanırlar. Cazibeleri belirgindir.İltifatlardan hoşlanırlar.


Bugün Doğan Erkekler

Atılgan, cömert ve uyanık bir yapıya sahiptirler. Dostluklar konusunda seçici ve titiz davranmaya çalışıyorsunuz Yaşamda elerine pek çok fırsat geçecektir. Buna karşın, kendilerine aşırı düşkünlükleri yüzünden birçok değerlerini yitirme tehlikeleri vardır. Uzun yolculuklar onlara şans getirecektir.

Bugün Doğan Çocuklar

Sürekli hareket halinde dolaşan, evin minik neşeleridir. İnatçı ve sabit düşünürler. İstekleri yapılmazsa, kendilerini içlerine kapatarak, büyüklerine sessiz bir protesto gösterirler. Dikkat çekmek için, ebeveynlerinin sabrını denerler. Yüzleri parlak ve güzel çocuklardır.
 
Üst