1. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Bugün 1 yaşındayım =))

Konu, 'Yıkama Yağlama Servisi :)' kısmında BİTTERİM tarafından paylaşıldı.

Bugün 1 yaşındayım =)) :salıncak:
    daha tazecik bir meleğim diyemiyicem artık 1 yılı devirdim :D son zamanlarda pek meleklerin arasına karışamasamda bende sonuçta cici bir melişim :D :D

Hadi beni ŞımartıN :kucu: :dil::dil:

Son düzenleme: 8 Haziran 2010
  2. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

oy oy oy yirim yirim yirim bitterim benim,nice yıllaraaaaaaaaaaaaaaaa :D:D

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    783
    Ödül Puanları:
    113
  4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    bitter çikolatammm:)
    iyiki varsn :)
    nce bir yıllara:D:D

5. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler kızlar hepinizi kocaman öpüyorum:kiss: sizlerde iyki varsınız ve ben iyki böyler güzel bir yerdeyim canlarım benim :D:D

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    oooo taptazeee :D

7. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Canım bitterim iyi ki varsın canım nice senelereeeeeeeee.......:D

Bugün 1 yaşındayım =)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YAŞ bugün toplanıyor

YAŞ bugün toplanıyor

Yüksek Askeri Şura bugün toplanıyor. Bu seneki Şura çok önemli. Çünkü Genelkurmay başkanı değişecek. Yüksek Askeri Şûra (YAŞ) bugün toplanıyor. General ve albay rütbesindeki 111 subayın terfi ve emekliliklerinin ele alınacağı şûrada, Manastırlı göçmen bir ailenin çocuğu olan Kara Kuvvetleri Komutanı Başbuğ da Genelkurmay Başkanlığı’na getirilecek. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) komuta...
  2. Bugün (1 Temmuz) Doğanlar

Bugün (1 Temmuz) Doğanlar

1 temmuzda doğan ünlüler 1 temmuz da doğanlar temmuzda doğanlar temmuz İnatçı azimli ve ihtiyatlıdırlar. Yeni fikirler üretmek için zamana ihtiyaçları olan, sabırlı insanlardır. Sanat ve müzikten hoşlanırlar ve bu alanlarda başarılı olabilirler. Güçlü bir hafızaya sahiptirler ve kendilerine yapıla iyiliği ve kötülüğü asla unutmazlar. Sorumluluklarına pratik ve ciddi bir şekilde yaklaşırlar....
  3. Bugün (1 Ağustos) Doğanlar

Bugün (1 Ağustos) Doğanlar

1 ağustosta doğanlar 13 ağustosta doğanların özellikleri 13 doğanlar 14 1 ağustos Sakin ve düzenli yapılarının altında heyecanlı ve atak bir kişilik gizlerler. Hayatı iyimser yaşamalarına rağmen, çoğu kez felsefi düşünce ile hareket ettikleri için, çevrelerine şaşırtıcı bir tablo ile çıkarlar. Yargılama yetenekleri güçlüdür. Çalışkan hırslı ve keskin bir zekaya sahip oldukları için,...
  4. Bugün (1 Ekim) Doğanlar

Bugün (1 Ekim) Doğanlar

1 ekim hangi burc 1 ekimde doğanların özellikleri ekimde doğanlar ekim de doğanlar Bugün 1 Ekim'de doğanların genel özellikleri nelermiş sevdiği sevmediği şeyler neymiş bir bakalım meleklerim :tik: Çevrelerinin güzel ve huzurlu olması için, kendilerini adayan insanlardır. Zeki ve sevecen insanlardır. Sanata tiyatroya ve edebiyata özel ilgi duyarlar. Gelişmiş bir yazı kabiliyetleri vardır....
  5. Bugün (1 Kasım) Doğanlar

Bugün (1 Kasım) Doğanlar

1 kasım hangi burç 1 kasımda doğanlar kasımda doğanların özellikleri kasım doğanlar da Melekler bugün yani 1 Kasım'da doğanların genel özellikleri nelermiş nelerden hoşlanır nelere sevmezlermiş bir bakalım :dil::dil: Son derece etkileyici bir kişiliğe sahiptirler. Sevimli ve çekici mizaçları sayesinde yaşamlarında bir çok değerli dostlara sahip olurlar. Hayatı keyifli yaşamaktan hoşlanırlar....

Sayfayı Paylaş