Bugün (10 Mart) Doğanlar

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Bugün (10 Mart) Doğanlar
10 mart doğanlar 10 martta doğanlar martta doganlar doğanların özellikleri
Becerikli, yetenekli ve yapıcı bir zekaya sahiptirler. Liderlik vasıfları vardır ve çevresine yön varacak özelliklerini kullanmak istemezler. Toplumda ve uğraşı verdiği iş kollarında, geleneksel hale gelmiş olan konular haricinde davranışlar sergilerler. Bu tarzları ile, çevresi ile ters düşecek iletişimler içine girme olasılıkları mevcuttur. Yaşamda öğrenme istekleri; sınırlarını geniş tutmalarına neden olur. Araştırmayı ve keşfetmeyi severler. . Evleri düzenli ve hoştur.Renkler neşe dolu, sade ve etraf pırıl pırıldır. Doğaya ve yaşamın renkli yönlerine aşıklardır. Paylaşmak için uygun dostlara ihtiyaçları vardır. Her türlü sanatsal olaylara yatkındırlar. . Moda ve estetik konularıyla yakından ilgilenirler.Ses tonu ve konuşmaları ile karşısındaki kişiyi çok çabuk etkiler.Sahne dünyası onlar için çekici ve sürükleyicidir.

Bugün Doğan Kadınlar

Sempatik ve elinden her tülü iş gelen bir yapıya sahiptirler.Olağanüstü taklit etme kabiliyetleri vardır.Sanatçı yönleri çok güçlü olduğu için eğer fırsat verilirse, toplumda ün yapacaklardır.Aşk ilişkileri yüzünden zor günler yaşayabilirler. Beğenilme egoları yüzünden yanlış ilişkilerin kişileri olabilirler.

Bugün Doğan Erkekler

Güçlü bir iradeye sahiptirler. Yönetici bir kişilik sergilerler. Girişimcilik ve iş yetenekleri sayesinde, ticaret dünyasında isim yapabilirler. Bu kişilerde, savurganlık belirtileri göze çarpar. Kazanılan varlığın kaybedilme riskleri vardır. Coşkun ve ateşli bir ruha sahip oldukları aşk yaşantıları bir hayli renkli olacaktır.

Bugün Doğan Çocuklar

Bebekken sessiz ve sakindirler. Büyüdükçe açık havaya ve doğaya karşı aşırı bir sevgi duymaya başlarlar. Hayvanlara karşı aşkla yaklaşırlar. Büyüdükleri zaman bir çok hayvan kuruluşlarında görev alırlar.
 
Üst