Bugün (10 Ocak) Doğanlar

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Bugün (10 Ocak) Doğanlar
10 ocak doğanlar 10 ocakta doğanlar
İnatçı ve güçlü kişilikleri vardır. Duygusal yaşantılarında sürekli güven arayışı içindedirler. Rafine ve mükemmel bir yaşam tasarlarlar. Ani olaylar karşısında soğuk kanlı davranarak, çevrelerine olumlu bir örnek teşkil ederler. Hırslı ve kendilerini geliştirmeye yatkındırlar. Kurallı yaşamdan hoşlanırlar. Zaman kavramına değer verirler. İşiyle ilgili çabalarında inatçı ve istekli çalışırlar. Rekabetten hoşlanırlar. Sevdiklerini çok kıskandıkları için, aşk yaşantıları sakin olmaz. Evlilikten hoşlanırlar. Kafalarına uygun ve akıllı bir eşin hayalini kurarlar. Seçtikleri eşin sosyal statüsü önemlidir. Sabit ilişkilerini kişisel kazanç elde etmek için kullanabilirler. Sosyal ilişkilerinde şanslıdırlar. Damak zevki çok gelişmiştir. Genç yaşlarda ince ve zarif olmalarına karşın, ileri yaşlarda hızla kilo alırlar. Yüksek tansiyon, kolestrol, şeker ve mide problemlerine adaydırlar. Sebze ağırlıklı beslenmeli ve spor yapmaları şarttır.

Bugün Doğan Kadınlar
Duygularını paylaşmaktan hoşlanırlar. Kendilerine ihtiyaç duyulması halinde tüm iyi niyetle karşılık verirler. Güzel alımlı ve ayartıcıdır. Karşı cinsi kendi yöntemleriyle büyülemesini bilir. Konuşma sanatını en iyi kullanan bir dişidir. İri ve anlamlı gözleri vardır. Yüz hatları son derece fotojeniktir.

Bugün Doğan Erkekler
Sosyal cana yakın ve hoşsohbet yapıları ile bulundukları her ortamda dikkat çekerler. Yaşamlarında başarı ve güzellik olması için, her şeylerini feda edebilirler. Seçim yaparken zorlanmaları, her konuda farklı düşünmelerinden ileri gelir. Özel kişilerdir. Yaşamları konusunda, oldukça seçicidirler. Çevrelerinin güzel ve huzurlu olması için, kendilerini adayan zeki ve sevecen insanlardır.

Bugün Doğan Çocuklar
Çocukluk yıllarında oldukça meraklıdırlar. Büyüklerinin sabırlı olmaları gerekir. Öğrenme yetenekleri çok güçlüdür ve bellekleri çok güçlüdür. İçine kapanık ve sessiz çocuklardır. Müziğe ve resme kabiliyetleri vardır. Sevdiklerine çok bağlıdırlar. Kendileri izin vermediği müddetçe sizin onları yönlendirmenize imkan tanımazlar.
 
Üst