Bugün (15 Mart) Doğanlar

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Bugün (15 Mart) Doğanlar
15 mart doğanlar 15 martta doğanların özellikleri martta doğanlar
Sorumluluk duyguları çok gelişmiş olduğu için, çevrelerinin güvenlerini kazanmışlardır. Düşüncelerini kolay değiştirmeyen güvenilir bir yapıya sahiptirler.Ailelerine düşkündürler. Ellerindeki parayı akıllıca harcamayı bilirler. Sanatçı kişilikleri meslek seçimlerinde etkili olacaktır.Anlamlı ve güzel gözleri olan bu kişilerin karşılaştığınız anda etkisi altında kalırsınız. Duygusal yaşamlarında oldukça zor kişilerdir. Düşüncelerini herkesle paylaşmak istemezler.. Estettik yönleri çok gelişmiş olduğu için, dizayn gerektiren işlerde başarılı olurlar Tahminlerinde yanılmazlar. Kararları kesin ve isabetlidir. Güçlü içgüdüleri vardır. Zeki ve kendilerine güvenen kişilerdir. Yaşamlarında daima belirli ve özel dostları vardır. İş arkadaşları arasında ketum olmakla tanınırlar. Kaybetmekten hoşlanmazlar. Çalışkan dikkatli olmalarına karşın, mantıklı düşünen kişilerdir.

Bugün Doğan Kadınlar

Yaşamda üstün olmayı amaçlarlar. Atak oldukları için, çoğu kez, olaylara düşünmeden tepki verirler. Duygusal yönlerini gizlemeyi tercih ederler. Tutkulu olmaktan korkmazlar. Cinsel enerjileri duygusal yaşamalarıyla ilintilidir. Aşk, akıl, mantık ve erotizm, onları tarif eden reçetedir. Gizli aşkları yüzünden karmaşalar yaşayabilirler.


Bugün Doğan Erkekler

Cinsel çekicilikleri çok güçlüdür. Bakışları son derece etkili olduğu için bazen her şeyi gözleriyle söylerler. İkna kabiliyetleri çok güçlüdür. Yaşamda başaramayacakları iş yoktur. Derin fakat bir o kadar pratik zekaya sahiptirler. Düşünmeden para harcayabilirler. İnatçı ve taviz vermeyen yapıları yüzünden işlerinde çok başarılı olurlar. Yönetici ruhları gelişmiştir.


Bugün Doğan Çocuklar

Sevgiye önem veren çocuklardır. Hayal güçleri çok kuvvetlidir. Arkadaşları arasında farklı yönleri ile dikkat çekerler. Zor çocuklardır.ve onlarla yaşayan kişileri, oldukça zorlarlar. Her şeyden çok çabuk bıkarlar
 
Üst