Bugün (16 Temmuz) Doğanlar

Bugün (16 Temmuz) Doğanlar
1 temmuzda doğanlar 16 temmuz doğanlar 16 temmuzda temmuz da doğanların özellikleri
Duygularını gizlemekten hoşlanırlar. Merhametli yapılarından dolayı, istismar edilmeye açık kişilerdir. Kaybetmekten hoşlanmazlar. İş disiplini güçlü olduğu için, yaşamda istedikleri konuma er geç ulaşırlar. Duyarlı ve idealist mizaçları hatalardan ders almalarını sağlar. . Entelektüel yetenekleri oldukça gelişmiştir. Yaşamlarında miras nedeniyle hukuksal sorunlar yaşayabilirler. Aktif yapıları her konuda başarılı olmalarını sağlar. Aşırı meraklı ve yaşamı sorgulayıcı özelliklerinden dolayı, sıra dışı konularda başarılı olurlar. Verdikleri sözleri yerine getirme konusunda son derece titiz davranır ve aynı hareketi karşılarındaki kişilerden de beklerler. Deniz yolculuklarına düşkün olurlar v e yaşamlarında uzun seyahatler görülmektedir.Bugün Doğan Kadınlar

Gizemli olaylara bayılırlar. Cinsel çekicilikleri çok güçlüdür. İkna kabiliyetleri çok güçlüdür. Yaşamda başaramayacakları iş yoktur. Derin fakat bir o kadar pratik zekaya sahiptirler. Düşünmeden para harcayabilirler. Uzun yolculuklar onlara şans getirecektir. Güçlü sezgileri, yaşamda yanlış yapmalarını önleyecek ve birçok başarının kapılarını açacaktır.

Bugün Doğan Erkekler

Özgün kişilikleri vardır. Aşk yaşantıları oldukça renklidir. Kimseye ödün vermedikleri için, yaşamı kendi tarzlarına göre yaşarlar. Amaçları, dünyayı dolaşarak değişik kültürleri incelemektirler. Arkadaş çevreleri geniş olmasına rağmen çoğu kez kişisel dostluklarında ona yaklaşmak kolay değildir.

Bugün Doğan Çocuklar

Tatlı ve sevimli bir yapıya sahiptirler. Sakin ve özgürlüklerine değer veren çocuklardır. Gizlilikleri severler. Sanatsal yetenekleri güçlüdür. Anne ve babalarına fazla düşkün oldukları için, uzaklara gitmek istemezler. Sezgileri çok güçlüdür.
 
Similar threads
Üst