Bugün (19 Şubat) Doğanlar

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Bugün (19 Şubat) Doğanlar
19 şubat hangi burç 19 şubatta doğanlar şubat doğanlar şubatta doğanların özellikleri
Genellikle sevgi dolu ve sevgisini paylaşmayı bilen kişilerdir. Hislerinden ve yanlış anlaşılmalardan dolayı hep değişik yorumlanırlar. Yardım sever ve çevrelerinde yapıcı kişilerdir.Sosyal ve toplumsal olaylardan çok fazla etkilenirler. Sevgilerini bazen abarttıkları için, partnerlerini gereğinden fazla şımartabilirler. Çekici ve ilginç kişilerdir. Sanatsal olaylar ilgilerini çeker ve soyut kavramlarla uğraştıkları zaman daha mutlu olurlar. Politika konularına ilgi duymalarına rağmen, aktif bir şekilde ilgilenmekten hoşlanmazlar. Dikkatleri çabuk dağıldığı için de, bir konu üzerinde odaklaşmayı asla beceremezler fakat kapasiteleri ve kıvrak zekaları sayesinde ele aldıkları konuyu sonuçlandırmasını başarırlar ve dağınık çalışmaktan hoşlanırlar. Hayvanları ve çocukları çok severler.Paylaşımcı yapıları onları yardım kuruluşlarına üye yapar.

Bugün Doğan Kadınlar

İletişim konularında oldukça başarılıdır.Yaşama sevinçle bakan kişilerdir. Gülmeyi ve güldürmeyi çok severler. Disiplinden hoşlanmadıkları için işlerine hiç kimseyi karıştırmak istemezler. Mantıkları çok güçlü kişilerdir. Kendilerine her konuda güvendikleri için, hiç kimsenin etkisi altında kalmazlar.

Bugün Doğan Erkekler

Bulundukları ortamda sürekli bir hareket göze çarpar. Erken yaşta saçları dökülür ve özellikle alın bölgeleri açılır. Zeki ve parlak gözleri daima ışıl ışıldır. Çoğu kez dik kafalı ve pervasızdır. Maddeye bağımlı olmamalarına rağmen, para konusunda oldukça şanslıdırlar.

Bugün Doğan Çocuklar

Bugünün çocukları oldukça gariptir. İflah etmez bir sevgi şımarığıdır. Onu ne kadar severseniz sevin, ısrarla sevilmediğinden şikayet edecektir. Sürekli ilgi bekleyen bu çocuklar, emin olun,, büyüdükleri zaman sizi utandırmayacaklardır.Çünkü o sevdiklerine fanatik şekilde bağlıdırlar.
 
Üst