Bugün (2 Ağustos) Doğanlar

Bugün (2 Ağustos) Doğanlar
2 ağustosta doğanlar 2 ağustos doğanlar
Kişisel özgürlükleri çok önemli olduğu için, asla geleneksel yaşamazlar. İnsanları olduğu gibi kabul etmesini öğrenmedikleri için, soğuk ve bencillikle suçlanabilirler. Cesur, atak ve sınır tanımayan bir kişilikleri vardır. Bulundukları ortamda sürekli bir hareket göze çarpar. Tahminlerinde yanılmazlar. Kararları kesin ve isabetlidir. Güçlü içgüdüleri vardır. Ruhsal gelişimleriyle ilgili geniş çapta araştırmalar yaparlar. Din, felsefe, şiir ve müzik konularına özel bir şekilde yeteneklidirler. Çalışkan ve hırslıdırlar. Engellerle karşılaştığı zaman saldırganlaşabilirler. Kişisel egoları çok fazla gelişmiştir. Özel yaşamlarını kimseyle paylaşmak istemezler. Enerjilerini doğru bir şekilde kullandıkları için, hata yapma olasılıkları çok azdır.

Bugün Doğan Kadınlar

Çekici bir görünüşleri vardır. Sanata ve müziğe olan ilgileri fazladır. Sesleri oldukça güzeldir. Sahiplenme duyguları yoğun ve aşkta oldukça kıskançtırlar. Detaycı ve seçici kimlikleri onları farklı bir kişi haline getirir. Özel yaşantıları karışık olur. Bir çok aşk sorunları yüzünden duygusal çıkmazlara girerler. Çevre iletişimlerinde sezgileri çok güçlüdür.

Bugün Doğan Erkekler

Son derce zeki ve entelektüel zekaları onları her ortamda farklı kılarken, yaşam kaliteleri daima yüksek tutar.. Sahip oldukları hiçbir şeyi sonuna kadar saklayamazlar. Olayların komik yönlerini görürler ve mizahi yönlerini geliştirmişlerdir. Problem çözmek için dünyaya gelmişlerdir.Matematiksel zekaları onları ön plana çıkarırken, sorumluluktan kaçma duyguları yüzünden, yaşamda bir çok fırsat kaçırırlar.

Bugün Doğan Çocuklar

Her an değişen ruh yapısını şaşkınlıkla izlerken, bu onu o kadar doğal bir şekilde yapacak ve size aldırmayacaktır. Okumayı öğrendiği andan itibaren, resimli süslü ansiklopediler okuyacak ve maket oyunlarla beynini geliştirecek ve sizi şaşırtacaktır. Özgürlüklerini yaşamaktan müthiş keyif alan bu çocuklar, sıkıntıya gelemez ve programlı çalışmaktan rahatsızlık duyarlar.
 
Similar threads
Üst