Bugün (21 Şubat) Doğanlar

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Bugün (21 Şubat) Doğanlar
21 şubatta doğanların özellikleri 21 şubatta doğanlar şubat doğanlar 28 doğanların özellikleri subatta doganlar
İşleri ile aşırı meşgul olduklarından, insanlarla zor ilişki kurarlar. Fakat, hiçbir zaman kendilerini yalnız hissetmezler. Ciddilikleri, tutuculukları ve güçlü iradeleri ile tanımlanırlar. Çalışkanlıkları ile kolaylıkla başkalarının saygısını kazanırlar. Çok gelişmiş bir görev duyguları vardır. Bazen başkalarının başarısızlıklarını abartırlar. Arkadaşları ile ilgili çok iyi sırdaş olurlar, para konusunda dikkatli olmalarına rağmen, eli açık insanlardır. Geleneklere bağlı kişiler olduklarından, duygusal özgürlüğü anlamakta güçlük çekerler. Bu nedenle kendilerinden yaşça küçük kişilerle bazen sürtüşmeleri olur. Bu özellikleri evlerine de yansır. Çalışmalarında sabır ve özenle çalışırlarken, gösterişten uzak bir şekilde işlerini yaparlar. Hiçbir şeyi yarım bırakmazlar.


Bugün Doğan Kadınlar

Kolay teslim olmayan yapıları yüzünden, aşkta zor insanlardır. Paylaşımları güçlü fakat, dostluklarında eleştirici davranırlar. Çevrelerine herkesi almazlar. Yaşama kendi pencerelerinden bakan ilginç kadınlardır.


Bugün Doğan Erkekler

Cesur,azimli ve herkesin beğenisini arzulayan kişilerdir.Entelektüel yetenekleri oldukça gelişmiş olduğu için,sosyal yaşamları çok güçlüdür. Aşırı duyarlı yapıları onları sanata yönlendirir. Titiz, ayrıntıcı ve detayların kişisi olup bir şeyi beğenmeleri çok zordur. Sevgi yaşamlarında, büyük rol oynar.


Bugün Doğan Çocuklar

Sessiz ve sakin yapıları çevrelerini aldatabilir. Akıllı ve gözlemci yönleriyle ilgi çekmesini iyi bilirler. Matematiksel bir zekaya sahiptirler. Çözülmesi en zor problemleri bile kolayca çözerler. Bebekliklerinden itibaren dikkat çekici şekilde kendilerinden emin hareket ederler. Asla şımarık değildirler.
 
Üst