Bugün (23 Şubat) Doğanlar

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Bugün (23 Şubat) Doğanlar
23 şubat hangi burç 23 şubat doğanlar şubatta doğanlar
Ay Kova burcunda ilerlediği için, bugün doğanlar son derece zeki ve kavrayıcı bir zekaya sahiptirler.Amaçları doğrultusunda yaşadıkları için, önlerine çıkan engeller karşısında son derece acımasız davranabilirler. Kendilerini motive ettikleri konuda son derece başarılıdırlar. . Zihinsel uyarılar ve değişiklikler yaşamlarında olması gereken olgulardır. Olaylara eleştiri getirmekten hoşlanırlar. Dost çevresi kalabalık olmasına rağmen, genelde yalnız insanlardır. Özgürlük duygularını kullanamazlarsa, huzursuz ve kaprisli olurlar. Öğrenmeye ve bilgiye açık kişilerdir. Cesur ve deneyimlerini çevresiyle paylaşmaktan korkmayan kişilerdir. Sosyal yapıları çok güçlüdür.çevre iletişimleri mükemmel olmalarına karşın duygusal yaşantıları oldukça karışıktır. Kolay aşık olamayan seçici bir yönleri vardır. Evlilik duyguları yoğun olmalarına karşın, geç evleneceklerdir.Maddi konulara sıcak bakarlar.

Bugün Doğan Kadınlar

İyi kesimli,koyu renklerin hakim olduğu şık kıyafetler giyerler. Tarzlarını tamamlayıcı değişik takılar takmaktan hoşlanırlar. Kaliteli deri kemerler takmaktan ve şık çantalardan hoşlanırlar. Kendi stilleri dışında giyinmek istemezler. Kalite onlar için çok önemlidir. Duygusal konularda temkinli ve mesafelidir. Düşüncelerini herkesle paylaşmaktan hoşlanmazlar.

Bugün Doğan Erkekler

Ön dişleri büyük diğer dişlerine göre daha büyüktür.Genç yaşlarda sakal bırakırlar. İfadeleri yaşlandıkça yumuşar. Geniş alınlarından dolayı gözleri ön plana çıkar. Onu ilk gördüğünüz zaman, onu soğuk ve mesafeli bulabilirsiniz. Fakat daha sonra oldukça etkilenecek ve yaşantınızın bir alışkanlığı halini alacaktır.

Bugün Doğan Çocuklar

Duygusal bağları güçlü çocuklardır. Kendilerini ifade edemedikleri zaman huzursuz ve sinirli olurlar. Daha küçük yaşlarda kendi egolarına düşkün kişilerdir. Okul yıllarında öğretmenlerine kendilerini sevdirmesini bilirler. Büyükleri ile zekice konuşmalar yapmaktan hoşlanırlar.
 
Üst