Bugün (24 Şubat) Doğanlar

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Bugün (24 Şubat) Doğanlar
24 şubat doğanlar 24 şubatta doğanlar şubatta doğanların özellikleri
Olağanüstü hafızaları vardır. Duygusal yönlerini saklarlar. Paylaşıma açık değildirler. Özgürlüklerini korumak ihtiyacındadırlar.Meslek tutkuları çok büyüktür.Cesur ve kibirlidirler. Özellikle gözlemciliği çok iyidir. Kararlı, aktif, dışa dönük, bağımsız ve ben merkezci yapıları vardır. İdeallerine bağlıdırlar.. Geçmiş duyguların onları rahatsız etmelerine izin vermedikleri için, çevreleri tarafından soğuk bir kişilikle suçlanabilirler. Amaçlarına uygun hareket eden gerçekçi kişilerdir. Dost çevresi kalabalık olmasına rağmen, genelde yalnız insanlardır. Yüksek idealleri olan bu kişiler akademik kariyer yapmaya adaydırlar. . Sosyal yaşamdan hoşlanırlar. Organizasyon çalışmalarında başarılı olurlar.

Bugün Doğan Kadınlar

Çevresinde daima yaratıcı ve akıllı insanların olmasını isterler. Aşkta duyguları ve mantıkları arasında belli bir denge vardır. Zeki pratik ve esprilidir. Empati yetenekleri çok gelişmiştir.Sezgi gücü, diğer kişilere benzemeyen bir farklılık verir. Algılamaları güçlüdür.. Genelde kendilerine güvendikleri için, düşüncelerini korkusuzca söylemekten çekinmezler.

Bugün Doğan Erkekler

Anlaşılması zor insanladır. Dürüst ve samimi kişiler olmalarına rağmen, sadece kendi doğruları ile yaşarlar. Özel yaşamlarında paylaşımlara değer verirler. Sosyal yaşamları oldukça yoğundur. Dostlarına ve arkadaşlarına düşkündür. Özgürlüklerine düşkün ve çekici kişiliğe sahip bu erkeklere sahip olmak kolay değildir.

Bugün Doğan Çocuklar

Öfkeli fakat yaratıcı çocuklardır. Arka planda kalmaktan hoşlanmazlar. Ailenin yaramaz ve akıllı çocuklarıdır. Mekanik oyunlardan hoşlanırlar. Onları ikna etmek zordur. İnce hesaplar yapmaktan hoşlanırlar. Kitap okumaktan ve bilmece çözmekten hoşlanırlar. El ve akıl becerileri yüksektir. Sanata karşı eğilimleri olduğu için, zevkleri de farklı ve ilginçtir.
 
Üst