Bugün (27 Şubat) Doğanlar

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Bugün (27 Şubat) Doğanlar
27 şubatta doğanlar 27 şubat doğanlar şubatta doğanların özellikleri
Yöneticilik vasıfları belirgindir. Anılarına sadık kişilerdir. Aile bağları çok güçlüdür. . Hem sosyal, hem de iş konularında dürüst ve adaletli davranırlar. Yapıcı ve vizyonları güçlü insanlardır. Deneyimlerine güvendikleri için, kulaktan dolma bilgilerle hareket etmekten hoşlanmazlar. Gözlemci ve araştırmacı yapısı, ona farklı bir statü kazandırabilir. Yaşamı kendi ölçüleriyle yaşamaktan hoşlandıkları için, yönlendirilmeye gelemezler. Dürüst ve samimi kişiler olmalarına rağmen, sadece kendi doğruları ile yaşarlar. Özel yaşamlarında paylaşımlara değer verirler. Güvensiz ortamlardan uzak durmaya çalışırlar.Çocukluk anılarına çok değer verirler. Dokunma duyguları çok gelişmiştir. Hayalleriyle ilgili istekleri ön planda olduğu için, yaşam yarışları hiç bitmez.

Bugün Doğan Kadınlar

Yaratıcılık konusunda son derece başarılı ve işlek bir zekaya sahiptirler. İdealist kadınlardır. Özgürlüklerine itina ederler.Sık sık ev ve işyeri değiştirirler. Ateşli ve heyecanlı kişilerdir. Doğru düşünür sağlam karar verirler. Dış görünüşlerine çok önem veririler.

Bugün Doğan Erkekler

Detaycı ve seçici kimlikleri onları farklı bir kişi haline getirir. Bulundukları alana kendi damgalarını vuran marjinal ve sanatçı özellikleri vardır. Özel yaşantıları karışık olur. Edebiyat alanında yetenekleri sayesinde isim olmaya adaydırlar. Fazla duygusal sayılmazlar. Zevkleri duygularına değil, mantığına dayanır.

Bugün Doğan Çocuklar

Ne düşündüklerini asla bilemezsiniz. Yeteneklerini daha küçük yaşta etraflarını sergilemekte başarılıdırlar. Açık havada oynanan, hareketli oyunlardan hoşlanırlar. Bir günde bir çok duyguyu birden hissedebilirler. Büyüklerinin sabırlı olmaları gerekir. Öğrenme yetenekleri çok güçlüdür ısrarla isteklerini yaptırırlar.
 
Üst