Bugün (28 Haziran) Doğanlar

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Bugün (28 Haziran) Doğanlar
haziranda doğanların burcu 28 haziranda doğanlar 28 haziran doğanlar haziran doğumlular 26
28 Haziran’da doğanlar oldukça duygulu insanlardır. Bu duygusal kişiler ailesini ve çevresini mutlu etmekten büyük zevk alırlar. En büyük özellikleri içinde bulundukları paradokstur. Ciddi mi şakacı mı oldukları pek anlaşılmaz. Bir belirsizlik ve karmaşa hakimdir. Bu günde doğanlar, sanılanın aksine akılcı hatta entellektüeldir. Düşmanlarına karşı en büyük kozları; akılcılıkları ve engin bilgileridir. Öte yandan 28 Haziran insanının arkadaşlık bağları çok kuvvetlidir. İnsanlarla ilgilenmek onlar için başlı başına bir uğraştır. Bu yüzden psikoloji, tarih, dil ve bilim en çok ilgilendikleri ve başarılı oldukları alanlardır. 28 Haziran’da doğanların en büyük mücadelesi kendileriyledir. Bu yüzden bazı konularda bir türlü karar veremezler, kime ne zaman sırtını döneceklerini bilemezler. Kendi içlerinde birçok kişilik barındırırlar ve hangisinin baskın olacağına karar veremezler.

İyi Huyları: İlgi Çekici, Eğlenceli, Entellektüel
Kötü Huyları: Dikkatsiz, Kararsız, İğneleyici

Sayılar ve Gezegenler
28 Haziran’da doğanların hayatı “1” rakamı (2+8=10, 1+0=1) ve güneşle belirlenmiştir. Hayatı “1” ile belirlenmiş olanlar genellikle kişisel davranırlar ve hep zirveye oynarlar. Güneş, enerjisini ve ateşini beraberinde getirirken, 28 Haziran doğumluların kontrolsüz bırakılmaması gerektiğinin sinyalini verir.

Sağlık
Bu günde doğanlar sesiz sakin bir eve ihtiyaç duyarlar. Doğa ile iç içe olmak isterler. Vejeteryan diyeti uygun olsa da etli yemeklerden vazgeçmezler. Alkol ve sigaradan kesinlikle uzak durmaları gerekir.

Tavsiye
Kendi yolunu bul. Kendini daha iyi tanı. Başkalarına uyguladığın standartları kendine de uygula.

Evet çok doğru bu tam beni anlatıyor. Aynı ben. bu inanılmaz bişi aslında. doğum günümle ve burcumla ben gurur duyuyorum. yengeç burcu olanlar çok ama çok şanslı. =)

Geri