Bugün (29 Temmuz) Doğanlar

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Bugün (29 Temmuz) Doğanlar
29 temmuz burcu 29 temmuz burç doğanlar temmuzda doğanlar temmuzda doğanların özellikleri
İnatçı yapıları oldukça belirgindir. Entelektüel zekaları ve konsantrasyon yetenekleri iyidir. Dikkat çeken cazibeleri ve bağımsız hareketleri, onları bulundukları toplulukta farklı kulvarlara getirir. Parlak ve sevimli yönleri ile de değişik bir hava estirirler. Aile içi sorunlarına karşı hazırlıklı olmaları gerekiyor. Dostlarıyla aralarında güçlü bağları vardır ve seçici kişilikleri yüzünden aşklarını zor yaşarlar. Çevrelerinde iyi bir yorumcu olarak tanınırlar. Akıllı ve pratik düşündükleri için, iletişim içinde oldukları kişilerin belli özelliklere sahip olmalarını beklerler. Rafine ve kaliteli bir kişilikleri vardır. Ailelerine düşkün olmalarına rağmen, özgürlüklerine karışılmasından hoşlanmazlar. Emir almaktan sıkılırlar.


Bugün Doğan Kadınlar

Sakin ve telaşsız yapılarıyla bulundukları yere sükunet getirirler. Sanata eğilimli ve derin kadınlardır.. Tartışmalardan hoşlanmadıkları için, kalabalık ve gürültülü ortamlardan kaçarlar. Sevdikleriyle bir arada olmaktan ve dost sohbetlerinden müthiş keyif alan bu kişilerle yaşamı bir sanat gibi yaşayabilirsiniz. İnatçı ve kararlı yapıları tepki alsa da bildiklerinden şaşmayan bir yapıya sahiptirler.
Bugün Doğan Erkekler Dostlarıyla aralarında güçlü bağları vardır ve seçici kişilikleri yüzünden aşklarını zor yaşarlar. Sosyal yaşantılarında çevreci yönleri her zaman ön planda olacaktır. Hafızaları çok güçlüdür ve anılarına olan bağlılıkları yüzünden eski dostlarından asla kopamazlar. Yüz mimikleri hoş ve anlamlıdır.


Bugün Doğan Çocuklar

Alışkanlıklarına bağlı olmalarından dolayı, paylaşımcı yönlerini bastırabilirler Bebekliklerinden itibaren dikkat çekici şekilde kendilerinden emin hareket ederler. Asla şımarık değildirler Müzik kulakları gelişmiştir ve sese karşı oldukça duyarlıdırlar.En sevdiği oyuncakları ile uyumayı alışkanlık haline getirmişlerdir.
 

Benzer İçerikler

Üst