Bugün (3 Mart) Doğanlar

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Bugün (3 Mart) Doğanlar
3 mart doğanlar 3 martta doğanlar martta doğanların özellikleri mart günü doganlar
Uzak kültürlerin ve farklı dünyanın insanlarıdır. Onların duygularını anlamak için iş konusunda yaratıcılıklarına uygun kişilerle çalışırlarsa huzurlu ve mutlu olurlar. Çevrelerine öğretici davrandıkları için de, yaşamın gizli öğretmenleridir.. İnsanları yargılamadan dinlerler. Karşısındaki kişinin duygusal yönleri ile ilgilenmekten hoşlanırlar. Sistemli yapıları ve güvenli kişilikleri; iş yaşantılarına başarı getirir. İşlerine hiç kimseyi karıştırmak istemezler. Derinden işleyen bir felsefe yetenekleri vardır. Birlikte çalıştığı kişilerle psikolojik bağlantıları vardır. En belirgin özellikleri dostluk, arkadaşlık ve iyi niyettir.. Tahminlerinde yanılmazlar. Kararları kesin ve isabetlidir. Güçlü içgüdüleri vardır. Ruhsal gelişimleriyle ilgili geniş çapta araştırmalar yaparlar..

Bugün Doğan Kadınlar

Aşk onlar için yaşanılması gereken güzel bir duygudur ve yaşamda bir çok şeyi, duygular dahil mantık çerçevesi içinde çözerler. Amaçlarına hizmet eden kişilerle arkadaşlık etmekten hoşlanırlar. Zarif v sevimli tavırlarıyla toplumda kendilerini sevdirmeyi başarırlar. Edebiyata yetenekleri oldukça fazladır. Reklamcı, basın ve sanatla ilgili işlerde başarılı olabilirler. İş ve sosyal hayatlarında çok fazla seyahat ederler.Bugün Doğan Erkekler

Yaşam standartlarının yüksek olması en büyük emelleridir. Görkemi ve lüksü severler. Duygusal ilişkilerinde çoğu kez kaprislidirler. Verdikleri kadar, almayı da beklerler. Amaçlarına hizmet edenleri severler. Evlerinin geniş ve ferah olmasına özen gösterirler. Doğuştan liderlerdir. Duygularını dramatize etmekten çok hoşlanırlar. Gururlarına düşkündürler. Otoriter yapıları yüzünden çevresel sorumlulukları oldukça yoğundur. Disiplinden hoşlanırlar.

Bugün Doğan Çocuklar

Öfkeli fakat yaratıcı çocuklardır. Arka planda kalmaktan hoşlanmazlar. Ailenin yaramaz ve akıllı çocuklarıdır. Entelektüel zekaları sayesinde çevrelerinde çözemeyecekleri problemler yoktur. Onları motive edecek daima bir amaçları vardır. Onları ikna etmek zordur. İnce hesaplar yapmaktan hoşlanırlar. Kitap okumaktan ve bilmece çözmekten hoşlanırlar.
 
Üst