Bugün (30 Temmuz) Doğanlar

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Bugün (30 Temmuz) Doğanlar
30 temmuz doğanlar 30 temmuzda doğanlar temmuz da temmuzda doğanların özellikleri doganlar
Kararlı sakin ve serinkanlı kişilerdir. Risklere atılmaktan hoşlanmazlar. Arkadaşlık ve dostluk onlar için çok önemlidir. . Paranın gücünü kullanarak, güvenlikte olma duygularını tatmin ederler. Çalışmaktan asla yılmayan bu kişiler için, boş şeylerle uğraşmak son derece aptalcadır. Kıskanç ve şüpheci aşıklardır. Duygusal yaşantılarında fazla sahiplenici oldukları için, sevdikleriyle tartışmalara neden olacak olaylar yayabilirler. Yaşamlarında daima onları oyalayacak bir amaçları vardır. Yöneticilik vasıfları nedeniyle, alışkanlıklarından taviz vermeyen geleneksel tavırlarıyla tanınırlar. Güçlü bir irade,yoğun bir enerjiye sahiptirler. Ruhsal gelişimleriyle ilgili geniş çapta araştırmalar yaparlar. Din , felsefe, şiir ve müzik konularına özel bir şekilde yeteneklidirler.

Bugün Doğan Kadınlar

İlişkilerinde oldukça sabırlıdırlar. Tartışmalardan ve huzursuzluklardan uzak kalmaya çalışırlar.. İyi huylu ve geçinilmesi kolay gibi görünseler de, çoğu kez istekleri gerçekleşmezse huysuz ve kaprisli olurlar. Geleceğe güvenle bakmak isterler.

Bugün Doğan Erkekler

Kararlı görüntülerin altında yumuşak ve duygulu yürekleri vardır ve çok çabuk kırılabilirler. Yaşamda hep kayda değer şeyler yaparlar. Ses getirmek isterler. Dünyanın her yerinde özel dostlara sahiptirler. Sade giyinmekten hoşlanırlar.

Bugün Doğan Çocuklar

Hedefleri vardır ve kendi bildiklerinden taviz vermek istemezler. Yüksek sesli konuşanlardan ve kendilerine zorla bir şey yaptıranlardan nefret ederler.Okul yılları başarılı olmasına rağmen, sevmedikleri derslerde zorlanabilirler. Hayvanlarla arası iyidir.
 
Üst