Bugün (4 Şubat) Doğanlar

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Bugün (4 Şubat) Doğanlar
4 şubat doğanlar 4 şubatta doğanlar subatta doganlar subat doganlar
Partnerleri için, anlaşılması güç olan kişilik yapısına sahiptirler. Aile yakınlarına karşı düşkün olmasına rağmen, kendi düşüncelerine uymayan konularda ketum ve tepkisel tavırlara girebilirler. Hırslı ve tatmin olmaya ihtiyaçları vardır. Yöneticilik vasıfları nedeniyle, alışkanlıklarından taviz vermeyen geleneksel tavırlarıyla tanınırlar. Güçlü bir irade,yoğun bir enerjiye sahiptirler. Duygularında asalet hakimdir. Akıl ve mantık arasında köprü kurabilen ender kişilerden biridir. İnsan ilişkilerinde çok başarılıdırlar. Yaşama pratik bakan ve hayaller yerine gerçekler peşinde koşan kişilerdir. Şık ve zarif sofralardan hoşlanırlar. Güzelliğe tutkun yapıları yüzünden, yaşamda her şeyin en iyisini isterler. Rafine ve kaliteli bir kişilikleri vardır. Emir almaktan sıkılırlar.

Bugün Doğan Kadınlar

Sosyal cana yakın ve hoşsohbet yapıları ile bulundukları her ortamda dikkat çekerler.Yaşamlarında başarı ve güzellik olması için, her şeylerini feda edebilirler. Gelişmiş bir yazı kabiliyetleri vardır. Duygu ve düşüncelerini çok güzel ifade ederler.Sahiplenme duyguları çok gelişmiştir.Parayı lüksü ve rahatlarını çok severler.

Bugün Doğan Erkekler

Yaşamda rahat etmeyi amaçlayan ve hayata renkli bakan erkeklerdir.. Üstün yetenekleri sayesinde her zaman toplumda kabul görürler. Her konuyu partnerleriyle paylaşmak isterler. Hayatı derin algılayan kişilerdir. Felsefi görüşleri ve köklü düşünceleri vardır.

Bugün Doğan Çocuklar

Sessiz sakin gibi görünen, fakat bir anda ön plana çıkan çocuklardır. Kendilerini aşacak boyundan büyük işler yapmaya başlarlar. Daha küçük yaşlarda yaşından büyük tavırlarıyla ve fikirleriyle, ebeveynlerini şaşırtır. Sanata eğilimli olan bu çocukları küçük yaşta yönlendirmek gerekir.
 
Üst