Bugün (6 Mart) Doğanlar

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Bugün (6 Mart) Doğanlar
6 martta doğanlar 6 mart doğanlar martta doğanların özellikleri 5 doğanların özellikleri 12
Kuşkucu tiplerdir. Arkadaşlık ve dostluk kavramları çok önemlidir. Toplum ilişkilerine saygı gösterirler. Hisleri çok kuvvetlidir ve diğer kişilere göre daha isabetli tahminler yaparlar. Seçici ve ayrıştırıcıdırlar. Kendilerine her konuda güvendikleri için, sadece kendi fikirlerini beğenirler. Kişisel yaşamlarında zor insanlardır. Madde, akıl ve kariyer onlar için çok önemlidir. Duygusal yaşamlarını herkesle paylaşmazlar ve özel dostlara ihtiyaç duyarlar. Araştırmacı yapıları detaycılıklarını güçlendirir.. Ayrıntılar ve detaylar yaşamlarında büyük bir yer tutar. Araştırmayı çok sevdikleri için, mesleklerini bu yönlerini ortaya koyacak alanlardan seçerler. Hafızaları çok güçlüdür. Yaşamları boyunca iyi mevkilerde olan, güçlü dostlarının yardımını görecektir.


Bugün Doğan Kadınlar

Çevrelerinin etkisinde kalan, duygulara önem veren kadınlardır..Evlilik kurumuna değer verir ve yuva kurma özlemlerini daima içlerinde duyarlar.Aşk yaşantılarına özenlidirler. Titiz ve sorgulayıcı yapıları onlara başarı sunarken, yalnızlık duygularını da ön plana çıkarır. Bireyselliklerine değer verilmesinden hoşlanırlar.


Bugün Doğan Erkekler

Çevrelerinin güzel ve huzurlu olması için, kendilerini adayan erkeklerdir. Zeki ve sevecen insanlardır. Sanata tiyatroya ve edebiyata özel ilgi duyarlar. Gelişmiş bir yazı kabiliyetleri vardır. Duygu ve düşüncelerini çok güzel ifade ederler.Sahiplenme duyguları çok gelişmiştir.Parayı lüksü ve rahatlarını çok severler.


Bugün Doğan Çocuklar

Sessiz ve sakin yapılarına karşı hafızaları oldukça güçlüdür. Çocukluk anılarına ve alışkanlıklarına düşkündürler.Karışık ortamlardan ve gürültüden rahatsız olurlar. Yüksek sesli konuşanlardan ve kendilerine zorla bir şey yaptıranlardan nefret ederler.Bağırsakları hassastır. Etli yemeklerden hoşlanmazlar.
 
Üst