Bugün (6 Şubat) Doğanlar

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Bugün (6 Şubat) Doğanlar
6 şubatta doğanlar 6 şubat hangi burç şubat doğanlar
Alçakgönüllü ve düşünceli yapıları sayesinde dost çevreleri kalabalıktır. Mantık insanlarıdır. Bağımsızlık duygularının önlerine geçemezler.Yaşamlarında hep bulundukları ortamlardan uzaklaşma ve bilmedikleri yörelere gitme eğilimleri vardır. Zarif v sevimli tavırlarıyla toplumda kendilerini sevdirmeyi başarırlar. Özgün kişilikleri vardır. İnsanlarla iyi ilişkiler kurmaya meyillidirler. Mesleki konularda tatlı dilli olmalarına karşın, bazen fazla aşırılığa kaçarak, karşılarındaki kişileri zorlayabilirler. Özgürlüklerine fazla bağlı oldukları için, evliliklerinde problemler çıkar. Duygusal inatçılıkları yüzünden çevrelerine hoşgörüsüz olabilirler. Tarafsızlıklarını kaybettikleri zaman çok fazla hata yapmaya başlarlar..Derin fakat bir o kadar pratik zekaya sahiptirler. Düşünmeden para harcayabilirler. Uzun yolculuklar onlara şans getirecektir.

Bugün Doğan Kadınlar

Mantıkları ve duyguları arasında denge kurmayı başaran ender kişilerdir. Araştırmacı ve aktif düşünce yapıları sayesinde, yaşamada başarı grafikleri daima yüksek olacaktır. Kendilerine her konuda güvenirler. Yönetilmesi zor kişilerdir. Akıl oyunlarından hoşlanırlar ve espri yetenekleri güçlüdür.

Bugün Doğan Erkekler

Çevresel sezgileri çok gelişmiştir. Hayalleriyle ilgili istekleri ön planda olduğu için, yaşam yarışları hiç bitmez. İnatçı ve aşırıya kaçan davranışları her alanda kendini gösterir. Duygusal hayatları çok karışıktır. Birden fazla evlilik yapacaklardır.

Bugün Doğan Çocuklar

Duygusal bağları güçlü çocuklardır. Kendilerini ifade edemedikleri zaman huzursuz ve sinirli olurlar. Daha küçük yaşlarda kendi egolarına düşkün kişilerdir. Okul yıllarında öğretmenlerine kendilerini sevdirmesini bilirler. Büyükleri ile zekice konuşmalar yapmaktan hoşlanırlar.
 
Üst