Bugün (7 Ocak) Doğanlar

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Bugün (7 Ocak) Doğanlar
7 ocak doğanlar 7 ocakta doğanlar
Oğlak

Taviz vermekten hoşlanmazlar. Dengeli fakat kışkırtıcı yönleri vardır. İlişkilerinde daima sıra dışı olmayı tercih ederler. İnandıkları konuları güçlü bir şekilde savunurlar. İkna kabiliyetleri çok güçlüdür. Çok yönlü kişilerle bir arada olmaktan hoşlanırlar. Mesleklerini çok severler ve bu uğurda özel hayatlarını askıya alabilirler.. Kendilerini hiç kimseyle kıyaslamaktan hoşlanmazlar ve bu tür rekabet ortamları onları çok sinirlendirir. Deneysel ve bilimsel konulara olan merakları kadar, doğaüstü olaylara karşı da ilgilidirler Kan dolaşımı rahatsızlıklarına yatkın oldukları için, beslenmelerine özen göstermeli ve varis problemlerine dikkat etmelidirler. Sahiplenme duyguları çok gelişmiştir.Parayı lüksü ve rahatlarını çok severler.

Bugün Doğan Kadınlar

Güzel konuşurlar. Dikkat çekici yüz hatlarına sahiptirler. Bulundukları ortamlarda sıcak fakat saygılı bir denge içine hareket ederler. İleri yaşlarda bile ince kamasını becerirler. Estetik operasyonlardan kokmadıkları için, fiziksel kusurlarını düzeltme konusunda egoları çok güçlüdür. İnandıkları konulara değer verirler.

Bugün Doğan Erkekler

Bilimsel konulara fazla ilgi duyarlar. Evlerinde her türlü elektronik cihaza rastlayabilirsiniz. Gençliklerinde oldukça yakışıklı ve cazibelidirler. İlerleyen yaşlarında bile kendilerine bakmasını bilirler. Fakat erken gözlük takabilirler. Özgürlük tutkuları yüzünden geç yaşta evlenirler.

Bugün Doğan Çocuklar

Hayal güçleri çok kuvvetlidir. Resim yapmayı severler.. Sanata ve yabancı dile kabiliyetleri çok fazladır.Zeki ve algılama yönleri güçlü çocuklardır. Matematik, tarih, edebiyat konularında başarılıdırlar.
 
Üst