Bugün (7 Şubat) Doğanlar

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Bugün (7 Şubat) Doğanlar
7 şubat doğanlar 7 şubatta doğanlar
Şüpheci ve güvensiz bir karaktere sahiptirler. Arkadaşlarınızı tenkit etmekten sakınmalıdırlar. Tutucu davrandıkları konularda taviz vermekten hoşlanmazlar.Kanıtlanmadıkça asla düşünce sistemlerini değiştirmezler. Çok dikkatli ve titiz oldukları için, düşüncelerinde değişim çok yavaş zaman dilimlerinde oluşur. Başarılı akademisyen olmaya aday olan bu kişiler, uzun iş seyahatlere veya işiyle ilgili araştırma gezileri yaşamlarında sık görülecektir.. Maddesel dengelerini kurma konusunda özel çalışmalar yapmak zorundadırlar. Dostları konusunda endişeli davrandıkları için, sürekli onları koruma iç güdüsü içinde yaşarlar.Güçlü amaçları olan bu kişiler, yaşamları belli bir plan içinde yaşamaktan hoşlanırlar. Fiziksel rahatsızlıkları daha çok duygusal olaylardan kaynaklanır.Bugün Doğan Kadınlar

Bu kadınlar, bir kurum gözüyle baktıkları için, maddesel değerler için evlenebilirler. Dostluk kavramına çok önem verirler ve bu konuda titiz davranırlar. Hayatı ciddiye alan kişilerdir. Akraba ve arkadaşlarından problem yaşasalar bile, sıra dışı başarılar ve yaşam sürprizleri onları bekliyor.


Bugün Doğan Erkekler

Evlilik onlar için kutsal bir kurumdur ve evlenirken, oldukça seçici davranırlar. Tam anlamıyla bağlanabileceği bir eş isterler. Hayvanlara ve bitkilere düşkündürler. Yaşamlarının ikinci yarısında çiftlik gibi yerlerde yaşamak isterler. Maddi konularda sistemli, fakat elleri açıktır. Genellikle sevdikleriyle bir arada yaşamayı tercih ederler.


Bugün Doğan Çocuklar

Sakin fakat akıllı çocuklardır. Yorumlarını kendilerine sakladıkları için, çevresine ilgisiz gibi dururlar. Okul yılları başarılı fakat detaycı olacaktır. Alışkanlıklarına bağlı olmalarından dolayı, paylaşımcı yönlerini bastırabilirler. Küçük yaşlardan itibaren özel bir olgunlukları vardır.

 
Üst