Bugün (9 Mart) Doğanlar

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Bugün (9 Mart) Doğanlar
9 martta doğanlar martta doğanların burcu 9 mart doğanlar doğan ünlüler doğan ünlüler
Enerjik ve hızlı hareket ederler. Olaylara mizahi bir yaklaşım getirir, ikili ilişkilerini, sıra dışı esprili bir şekilde ele alırlar. Yaşamı istedikleri gibi kurgulayan bu kişilerle yaşamak oldukça hoştur. Kıskanç ve şüpheci aşıklardır. Sadelikler ilgilerini çekse bile, hedef çıtalarını yüksek tutacakları için, çevreleri tarafından algılanmaları zor olacaktır.Olağan üstü durumların kişileri oldukları için, yaşamları da sıradan geçmeyecek ve bir çok farklı olayları da beraberinde getirecektir. Yatırım konusunda oldukça becerikli davranarak bir çok fırsatları kendi lehlerine çevirmeyi başaracaklardır. Kafalarına koyduğu her şeyi tartışmasız yaparlar. Yaşamda ödün vermeden yaşamaktan hoşlanırlar. Onlardan asla hesap soramazsınız.

Bugün Doğan Kadınlar

Maddi konularda güven duygusuna çok fazla önem verdikleri için de, paralarını biriktirmekten hoşlanırlar. Aşk yaşantıları oldukça karışıktır. Maddi evlilik yapabilir ve sonra da mutsuz olurlar. Artistik yetenekleri çok gelişmiş olduğu için de mesleklerini bu yönde geliştirmeleri ve değerlendirmelidirler.

Bugün Doğan Erkekler

Yaşamları fanteziler ile doludur. Her türlü sanatsal olaylara yatkındırlar. Genellikle sevgi dolu ve sevgisini paylaşmayı bilen kişilerdir. Hislerinden ve yanlış anlaşılmalardan dolayı hep değişik yorumlanırlar.Yardım sever ve çevrelerinde yapıcı kişilerdir.Sosyal ve toplumsal olaylardan çok fazla etkilenirler.

Bugün Doğan Çocuklar

Farklı çocuklardır.Kendilerini aşacak boyundan büyük işler yapmaya başlarlar. Küçük yaşlarda yaşından büyük tavırlarıyla ve fikirleriyle, ebeveynlerini şaşırtır. Büyümüşte küçülmüş bir edaları vardır. Pazıl tarzı veya mekanik oyunlarında oldukça beceriklidirler.
 
Üst