1. ays_e_gul89

ays_e_gul89 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bugün adet oldum ama yinede hamile olabilir miyim

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında ays_e_gul89 tarafından paylaşıldı.

kızlar bilgisi olan var mi bu ay yumurtlama günlerinde ilişkiye girdim dikkat ettim hatta mide bulantısı göğüs ağrısı. yaşadım. tam günümde adet oldum hala mide bulantısı uyku hali devam ediyor sizce hamile olabilir miyim.çok strest yapıyorum kendime.ağlama nöbetlerine giriyorum resmen Allah sevgisini gösterip aratmasın hiç kimseye vajinal-akıntı.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Aralık 2016
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    Tabiki neden olmasın eğer yumurtlama günlerinizin takibini tam yaptıysanız hamile kalmışsınızdır. Lütfen durumdan bizleri haberdar eder misiniz ?

3. GoncaBahar

GoncaBahar Forum Okuru

Ayşegül merhaba, dikkat ettim demişsin. Korunma yönteminden tam olarak eminsen hamile kalabilmen mümkün olmaz zaten. Fakat tercih ettiğin doğum kontrol yönteminden şüphen varsa bilemem. Tüm adet belirtileriyle birlikte adet olduğunu belirtmişsin. Peki, âdetinin miktarı, rengi, kıvamı nasıl? Bunlar da çok önemli ayrıntılar.

Ben de geçen ay şüpheliydim kendimden. Normal günümde adet oldum. Belirttiğim hususlara yani âdetimin rengine, miktarına, kıvamına dikkat ettim. Hepsi normaldi. Bu ay aynı şekilde adet oldum yine. Mide bulantıların, uyku halin ya da yorgunluğun strese bağlı olabilir. Hamilelik şüphesi ve stresi yaşayan her bayan psikolojik olarak kendini fazlasıyla hamile olabileceğine inandırıyor. Kan testi yaptırıp kurtulabilirsin bu şüpheden.

4. CANAN023

CANAN023 Forum Okuru

Evet, adet kanamasının görüntüsünü, miktarını takip etmek çok önemli. Kısa süren ve diğer adet günlerine nazaran daha hafif belirtiler olan durumlarda adet kanaması değil de yerleşme kanaması dediğimiz durum söz konusu olabilmekte.

Prezervatif yırtılması yüzünden hamile kaldım. Ertesi gün hapını çok geç içtiğim için fayda etmedi. O ay adet günümde kahverengimsi ve pembemsi şeklinde, az miktarda adet kanaması sandığım bir durum yaşadım. Bunu regl sandım fakat alakası yokmuş. Diğer ay regl olacağım diye bekledim hiçbir şey olmayınca hamile olduğumu anladım. Şüpheli bir durum varsa, o ay içerisinde olan kanamanın ne olduğunu iyi bilmek gerekiyor aksi takdirde fark etmeden hamilelik yaşanılıyor ve bu da pek hoş olmuyor.

Bugün adet oldum ama yinede hamile olabilir miyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet oldum ama hamile olabilir miyim ?

Adet oldum ama hamile olabilir miyim ?

Erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişki yaşadık ondan sonra 5 kez adet oldum ama eskisine göre çok azdı.8 kilo aldım ve karnım davul gibi şişiyor yemeklerden sonra özellikle.Eskiden hiç olmazdı.Sizce ben hamile olabilir miyim ? Bir kez test yaptım negative çıktı.
  2. Yaşım ilerledi Ama yinede Anne Olabilir miyim Diyenler Buraya

Yaşım ilerledi Ama yinede Anne Olabilir miyim Diyenler Buraya

ileri yaş gebelik,ileri yaş hamileliği Bazen yaşımız ilerlemesine rağmen yeniden anne olmak o duyguyu tekrar yaşamak isteriz fakat ilerleyen yaşla birlikte korkularımızda artmaktadır.Acaba gebe kalabilir miyim yada gebe kalsam bu yaşımda benim için zorlukları varmıdır diye düşünmeye başlarız.Ama şunuda unutmayalım ki annelik her yaşta güzeldir..Allah herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah.....
  3. Gebelik Testim Negatif Çıktı Ama Ben Yinede Hamile Olabilir miyim Diyenler BURAYA

Gebelik Testim Negatif Çıktı Ama Ben Yinede Hamile Olabilir miyim Diyenler BURAYA

gebelik testi negatif ne demek,gebelik testi negatif çıkarsa, Gebelik testi idrar testleri yani eczaneden aldığımız testler negatif çıkmasına rağmen hamile olunabilir mi sorusunun cevabı tabiki de olunabilir. Birinci ve en sık görülen şey testin yanlış yapılması ve yanlış yorumlanmasıdır.Şimdi mesala testi aldınız diyelim o testi eğer yanlış uyguladıysanız içindeki yönergelere uygun...
  4. Ağustosta adet oldum bu ay adet olmadım hamile olabilir miyim

Ağustosta adet oldum bu ay adet olmadım hamile olabilir miyim

Merhabalar ağustos ayının 19unda adet oldum bu ayda 15inde oldum. hangi tarih aralığında hamile kalabilirim. Bu hususta bana yardımcı olabilir misiniz kızlar lütfen
  5. İçime boşalmadı yinede hamile olabilir miyim yardım

İçime boşalmadı yinede hamile olabilir miyim yardım

Meraba ben ocak ayının 30 unda adet olmam gerekti ama adetim gelmedi ayın 2 sinde 2 şubatta ilişkiye girdim ve içime 1 defa boşalma oldu ve hemen kalktım yıkadım şubat ayında adet olmadım ama 23 ünde tam 3 gün süren bi kanama oldu bende ama adet kanı değildi mart ayı bitti ben yine adet olmadım lütfen acil yardım edin doktora gidemiyorum

Sayfayı Paylaş