bugün bisey bulduk ..

baharim

Üye
Üye
bugün bisey bulduk ..
iyi aksamlar melekler .. bu konuyu nereye yazicagimi bilmiyorum o yüzden buraya actim konuyu

bugün annemle babam bizim kileri temizlemeye karar verdiler .. evde ne varsa herseyi asaga götürmüstük (kardesimin ve benim oyuncaklarimizi, lazim olmaya süs esyalari falan).. bende kardesimle evde oturuyordum .. isleri bittikten sonra yukari ciktilar ve annem bana bisey gösterdi .. babam onu oyuncaklarin icinde bulmus. Gözlerim fal tasi gibi oldu inanamadim o gördügüm seye .. muskaymis .. annem tabi cok meraklidir hemen yirtip acti ve icine baktik .. ekmek parcasi, biraz seker (yada cok iri tuz, ne oldugunu bilmiyorum) ve isimlerini bilmedigim otlar falan vardi icinde .. hepsi bir mendilin icine sarilmis mendilin üzerindede "evin" yaziyordu o mendilde bir buzdolabi poseti icine yerlestirilmis ve öylece bir carsaf parcasinin icine koyulup dikilmisdi .. annem hemen onu sirkeli suyla yikayip cöpe atti .. ben basladim gülmeye (kendimde bilmiyorum niye güldügümü)

neyse, size bi anlatayim dedim .. benim anlamadigim sey bu insanlar niye yapiyorlar bunu
offf

Gizli bi düşmanınız olabilir.Yani evinize girebilecek kadar dost görünüyo ama size bu pisliği yapabilecek kadar düşman.Hatta aileden biri bile olabilir.Yani evinizde yaşamayan biri uzak bir akraba falan.Böyle insanlar çok tamamen haset ve çekememezlik.Bunu neden yaptığını tahmin etmem güç ama etrafınızdakilere dikkat etmenizi öneririm ve keşke bunu atmadan önce bi hocaya göstermiş olsaydınız.Ben inanırım böyle şeylere çünkü başıma geldi benzeri bir şey....

Ne kadar aciz insanlar var, ben yapim geregi pek inanmam böyle seylere anlamamda, basimada gelmedi allaha sükür daha.
Acizlik iste ya abska ne denilebilir ki, ne elde etmek istiyo yapan pff hic anlamiyorum

bende bilmiyorum gercekten .. bi tahminimiz var zaaten aileden biri yapiyor bunu, malesef babamin tarafi biraz fazla ugrasiyor böyle seylerle .. bi evlerine gitseniz her kösede o konuyla ilgili kitaplar falan insan korkuyor yaa napicagimizida bilmiyoruz .. cuma günü türkiyeye geliyoruz üc hafta tatil icin (gurbette kaliyoruz) orda bi hocaya falan daniscaz .. bakalim neler cikcak ..

nedense bu insanlar annemi ve babami cekemiyorlar .. allahima cok sükür mutlu bir aileyiz, derdimiz falan oldugu zaman bi yolunu bulup cözüyoruz .. iste bazi insanlar bizi cekemiyorlar .. en basit olan sey komsumuz :( ahh ahh neyse konuyu saptirdim hehe

bakalim türkiyede neler ögrenicez ..

kendinize iyi bakin
öptüm hepinizi

Geri