Bugün doğum günü olanlara özel TAROT açılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Handanca Merhaba,
Doğum günüm arefe günüydü:) 19 Eylül 1974 konu eğer açılırsa bana bakabilir misin?
Dileğim evlilik. İnşallah bu yıl:)
Çok istedim. Teşekkür ederim. Sevgiler,

canım 1 ekimde başlayacağım bakmaya. burda kalsın mesajın bakacağım sana..

benimde dogum günüm 9,ayin 10nuydu...benim dilegim suan erkek arkadaşimla ayriyiz bana döncekmi geri onun burcu boga.......evlilik nezaman artik evlenmek istiyorum nezaman nasil bi evl,ilik hayatim olacak kiminle nasil biriyle uzaktanmi yakindami mantık evliligimi yoksa sevdigim insanlami evlenecegim

Son düzenleme:
Merhaba, benim de doğum günüm 25 Eylüldü ama siz bayram nedeniyle bakmıyordunuz, şimdi bakabilirmisniz? teşekkürler

Handanca Merhaba,
Doğum günüm arefe günüydü:) 19 Eylül 1974 konu eğer açılırsa bana bakabilir misin?
Dileğim evlilik. İnşallah bu yıl:)
Çok istedim. Teşekkür ederim. Sevgiler,

Bazı şeylerin rutin olması mideni bulandırıyor sanki. İnsanları değiştiremessin. Heleki bekleyerek asla. Hedeflerini yeniden belirle. Ne yapacağına karar ver ve harekete başla derim.

Bazı olaylara karşıda kendini korumanı öneiyor kart. O beklemediğin şeylerden öyleşeyler olabilirki. Sen temkinli ol canım
.
Atif tutkulu ve dürüst birisin. Seni tanıyan zaten tanımış. Diğer acizlerle işin olmasın. Kendini güçlü göster. Bu dönemi lehine çevirmen mümkündür.

benimde dogum günüm 9,ayin 10nuydu...benim dilegim suan erkek arkadaşimla ayriyiz bana döncekmi geri onun burcu boga.......evlilik nezaman artik evlenmek istiyorum nezaman nasil bi evl,ilik hayatim olacak kiminle nasil biriyle uzaktanmi yakindami mantık evliligimi yoksa sevdigim insanlami evlenecegim

Burda dilekten ziyade kartlarında ne çıkarsa onu yazıyorum.
Öncelikle çok güçlü olman gereken bir dönem. Karşındakinide bunaltmışsın. Bazı yönünde ısrarcılık var. Bu yönünden kurtulmaya çalış. Aslında özverili birisin ama bunu nedense hissettirmiyorsun.

Duygusal anlamda patlamalarda seni üzmüş. Bekletilerindeki gecikmede seni negatif etkiliyor. Herşeyin zamanı var bunu unutma canım. Kendini yıpratmaktan başka işe yaramıyor bu yaşadıkların.

Sevgin sanki istismar edilmiş. BU insan yada başkası karşına kim çıkarsa kararlı ol. Sen nasılsan öyle kabul etmeliler. Gücünü bu doğrultuda kullan.

Merhaba, benim de doğum günüm 25 Eylüldü ama siz bayram nedeniyle bakmıyordunuz, şimdi bakabilirmisniz? teşekkürler

Bu dönem kendine fazlasıyla güvenmen gereken bir dönem. Başarıların var ama tereddütlerin seni yavaşlatıyor.

Yaşantın için çok önemli kararlar alacağın bir dönemde olduğunuda ekleyim. Eğer hayatında biri yoksa bu dönem kendini aşı olmaya hazır hissetmen normaldir. Hayatında biri varsa aşkının güçlenmesi sözkonusu.

Canım sağlık sorunu ve para sorunu çıkıyor. Sağlı anlamında dikkatli ol. Bir gereksiz üşütmen başka hastalığa davetiye çıkartabilir. Parasal harcamalar aman dikkat. Ekstre harcamalar seni zor durumda bıramasın.

handan meleğim doğum günüm ramazana rastladı,
8 eylül bende isterim:)

Çok dayanıklı olmalısın. Kederli bir dönem yaklaşıyor ama bunu güçlü ve kararlılıla atlatmak sana kalmış.

İş yada Buna yakın bir konuda değişiklik yaşayabilirsin. Yeni bir arkadaş çevresine girdiğin görülüyor çünki. Çalışıyorsan buna yor.

Bazı hedeflerini değiştireceğin vede yeni hedefler belirlerken oluşan bazı olaylara karşı yeni uygulamalar yapacağın görülüyor. Kısa sürecek diye düşündüğün bir konuda olumsuz olara uzun bir süre sürebilir canım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri