Bugün İlk Evlilik Yıl Dönümümüz :)

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Bugün İlk Evlilik Yıl Dönümümüz :)
evlilik yıl Dönümümüz evlilik yıl dönümü mesajları evlilik yıl dönümü hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar
Bir sene önce geldin hayatıma, bir sene önce tuttun ellerimden ve herkesin önünde evet dedik birlikte... Ellerimiz birleşti sonsuza kadar ayrılmayacak şekilde...
hayat ne garip ağlayarak çıktığım baba evimi özlesem bile kendi yuvamdan başka yere gitmek kalmak istemiyorumm...
mutluluk(3)-257.jpg

senin olmadığın, senin gitmediğin, senin gelmediğin yer benim için sadece bir hiç...
sen yokken hayat sıkıcı,bunaltıcı,mutsuz,umutsuz gelip geçiyor ama senin gelmenle bütün mutluluklar, neşem sevincim huzurum bütün güzel şeyler seninle birilikte geldi banaa hayat senin gelmenle başladı sevgilim...
ben bir sene önce seninle birlikte yeniden doğdum sevgilimm.
Aşkı sevdayı mutluluğu huzuru ben bütün güzel şeyleri sende tattım. Meğer aşk denilen şey senmişsin.
Bu kadar sene nerelerdeydinnn:)
Ahh sevgilimmm Ellerimiz ellerimizden hiç ayrılmasın, hayat bizi birbirimize günden güne aşkla sevgiyle bağlasın
yollarımız mutluluk yolnudan hiç sapmasın, Aşk yuvamız evimiz hep huzurlui hep mutlu,sağlıklı kalsın.
Birbirimize olan sevgimiz saygımız ilk günki gibi hep taze kalsın.
Mutluluğumuzun meyvelerini en kısa zamanda alırız umarım...
hoşgeldin dünyama, hoşgeldin hayatıma, hoşgeldin yüreğime sevgilim.
İyiki geldin, iyiki beni sevdin, iyiki benim eşim hayat arkadaşım oldunn...
Birlikte sonsuza dek mutlu olmak dileğimle...
Seni ömrümün sonuna dek seveceğim Aşkımmmmmm :)
İlk Evlilik Yıl Dönümümüz Kutlu olsunn.

:kutla::kutla:

nice beraber yildönümleri gecirmeniz dilegiyle asimelek.. allah tez zamanda yuvanizida bebek sesleriyle neselendirsin insallah :kiss:

Allah sizleri birbirinize bağışlasın, bebeklerle şenlenecek yuvanızda yüzünüz hiç solmasın Asicik :kiss:

Güzel dilekleriniz için çooookkk teşekkür ederim canlarımmmm mutlu ettiniz beni böle güzel dilekleriniz ile :):):)

Geri