Bugün Ne Giysem Programında Çalan Şarkıların İsimleri Neler ?

Sayın misafirlerimiz,
Aradığınız parça bir yunan müziği Lai Lai Lai :)

[video=youtube;RwFKT0XfsCM]

podyum müzikleri

Bugün ne giysem gala gecesinde düşen kızın (sibel) podyum müziği nedir ??

arkadaslar bugün ne giysemin gala gecesinin reklamını yapmak için bugün ne giysemin bütün jürileri oynamıştıya dans etmişlerdi o yabancı sarkının adı nedir lütfen acil cvp :D

https://www.meleklermekani.com/tv-y...sem-programinda-calan-sarkilarin-listesi.html adresine bügün ne giysem de çalan parçaları yüklemissiniz.Ben Bugün Ne Giysem'de bir parça duymustum:Nananaran diye bası vardı bir bayan söylüyordu,melodisinden parça bulmak gerçekten zor.Bulamadım burada.

Verdiğiniz linkteki listeden aradığınız parçayı bulamadıysanız, bir de bu konudaki mesajları tarayın, belki burada bulabilirsiniz. Bulamazsanız da mecburen bir linkle şarkıyı bize hatırlatmanız gerekmektedir. Aksi takdirde bu kadarlık bilgiyle size yardımcı olamayız..

Titan hani arada yarışmacılar gelırken calan bir müzik var I hec you feln diyor adam bağırarak adı ne o sarkının ?

Hala sorum cevaplanmamıs ve şarkı ingilizce bir adam söylüyor bağırarak giriş yapıyor sanırsam I heart yada Ona benzer bişey anladım I heart you you and for me gibi tabi ingilizce bilmediğim için böyle zannediyorum.

rana özmutlu ik podyuma çıkıp elbisesini göstermeye gelirken çalan şarkıyı söylerseniz çok mutlu olrm

Hala sorum cevaplanmamıs ve şarkı ingilizce bir adam söylüyor bağırarak giriş yapıyor sanırsam I heart yada Ona benzer bişey anladım I heart you you and for me gibi tabi ingilizce bilmediğim için böyle zannediyorum.

Link vermediğiniz sürece sorunuz hala cevaplanamayacaktır..

Titan hani arada yarışmacılar gelırken calan bir müzik var I hec you feln diyor adam bağırarak adı ne o sarkının ?

rana özmutlu ik podyuma çıkıp elbisesini göstermeye gelirken çalan şarkıyı söylerseniz çok mutlu olrm

Lütfen link verin...

Geri