bugün sensizliğimin kaçıncı günüdür?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
bugün sensizliğimin kaçıncı günüdür?
bugün sensizliğin kaçıncı günüdür, artık saymıyorum.
akşam bütün esmerliğiyle çökünce kentin üstüne, kaldırımlardaki ayak sesindir. herkes sensin biraz, hiçbiri sen değil!

kimselere soramaz oldum seni. neredesin sevgili!.. kiminlesin? sormalara gücüm yok benim. aynalara yüzüm yok. aslında, geçmişe ilişkin her şeyi unutmak vardı, anılarda sen olmasan. saçlarıma sinen kokun olmasa. yüzün olmasa kendimi bir bulup bir yitirdiğim. sesin olmasa, duyduğumda bütün duygularımı mühürleyen. unutmak vardı, anlamıyorsun, seni bu kadar sevmesem...

yazık, ne çok değiştik ikimiz de. sen sevgili sıcaklığını yabancı tenlerde arıyorsun; ben yanında bayramlığına sarılan çocuklar gibiyken, şimdi yaşama ilişkin hiçbir şey düşünemez olmuşsam... söyle sevgili, hangi aşk masalıydı kandıran ikimizi?

sana ah etmem, tanırsın beni. ama tanrı'nın gücüne gidecek, korkum bu. bilinmedik zamanlarda apansız daldığında beni anımsayacaksın. en son gördüğünde nasılsam, öyle anımsayacaksın. tanımsız korkular bölecek uykunu. unutamayacaksın.

bugün sensizliğin kaçıncı günüdür, artık saymıyorum. akşam bütün esmerliğiyle çökünce kentin üstüne, kaldırımlardaki ayak sesindir. herkes sensin biraz, hiçbiri sen değil.

gel, son kez gör beni, artık tanıyamazsın. bir zamanlar bakmalara kıyamadığın gözlerime bak, belki yalnızca onları koruyabildim, hepsi bu.

gel de gör beni, yanımdan ayrılma. cansız kalırsam kollarında, darılma.

herkes sensin biraz, hiçbiri sen değil!

mavicim gece gece beni o kadr duyglandrdınki tutamadım kendmi:(
yüreğne sağlık

bugün sensizliğin kaçıncı günüdür, artık saymıyorum.

:(( yüreğine saglık adminim...

gel de gör beni, yanımdan ayrılma. cansız kalırsam kollarında, darılma.

harika yazı sabah sabah gözlerim doldu :cry:,
adminim ellerine yüreğine sağlık

Geri