Bulantı en erken ?

Anektod

Yeni Üye
Üye
Bulantı en erken ?
Sevgili meleklermekanı üyeleri aranıza yeni katıldım umarım konuyu doğru yere açmışımdır.Merak ettiğim bir konu var,bulantıyı adetten önce yaşayan var mı,en erken ne zaman olabilir,yaşayıp tecrübe edenlerden yorum bekliyorum.teşekkürler

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar Anektod, ya muhtemelen yaşadığınız şey psikolojik olabilir. Belki yediğiniz birşey belki sıcaklar, yani ben çevremdeki arkadaşlarım ve kendimden bildiğimi söylüyorum. Adetten genelde sonra yaşanır. Yinede tam bilemiyorum belkide hamilesiniz ve ondan koku-ya hassasiyetiniz oluşmuştur. Umarım istiyorsanız hamilesinizdir cüüüüs :)

Merhaba

En erken gebelik belirtileri gebeliğin 4- 5 ci haftasında başlar.Her bayan bulantı yaşıycak diye bir durumda söz konusu değil.Adetten önce ki olan bulantılar psikolojiktir.

Bunca yıllık bilgilerin paylaşıldığı melekler mekanı sitesinde pek dediğiniz durum ile karşılaşmadık. Yani genelde hamilelik sonrasında başlayan bir durum.

Bu arada aramıza hoş geldiniz.

Geri