Bulaşık makinesinde sebze nasıl yıkanır fikri olan var mı?

• Konbuyu başlatan Sultanselim
  • Başlangıç tarihi
S

Sultanselim

Forum Okuru
Bulaşık makinesinde sebze nasıl yıkanır fikri olan var mı?

Bulaşık makinesinde sebze yıkama melek kadınlar kulübü bulaşık makinesinde sebze yıkama nasıl yapılır forum'da.​

Kızlar nette bir şey gördüm inanamadim. Gerçekten bulaşık makinesinde sebze yıkayan var mı? Uygun mu acaba bu sizce? Bulaşık makinesinde sebze yıkama nasıl yapılır? Ben de denesem mı kızlar nasıl yapılıyor herhalde deterjansız yapılıyordur ama sıcaklık ne olacak peki onu nasıl ayarlamak gerekir?

Merhabalar
Son zamanlarda bulaşık makinesinde hamur mayalama yoğurt mayalama filan duydum da sebze yıkama ilk kez duyuyorum doğrusu. Ama yapanlar var bunu. Yeşillikleri örneğin tek tek yikamakla uğraşmak yerine bulaşık makinesinde yikayanlar var. Son zamanların trendiymis bu arada bulaşık makinesinde sebze yıkamak arkadaşlar. Denesek mi bilemedim ama sebzelerin telef olmasından çekiniyorum bu pahalılıkta :) valla gerçekten bu kadınlara ne versen dünyayi yeniden oluştururlar korkulur yani bulaşık makinesinde reçel yapanlar konserve yapanlar bir de sebze yıkama çıktı başımıza. Daha neler duyacağız bakalım. Bence sebze yıkamak gibi bir düşünce varsa kesinlikle parlatıcı ve deterjan olmamalı. Ama işte sıcak suda yıkama taraftarı değilim ben hiç sebzeleri makine de sıcak suda yıkayacaktır diye düşünüyorum.

Bulaşık makinesinde yemek pişirmek konusunu incelemek için aşağıdaki linki tıklayınız. "Bulaşık makinesinde yemek nasıl pişirilir" konusunu aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Bulaşık makinesinde sebze yıkama melek kadınlar kulübü bulaşık makinesinde sebze yıkama nasıl yapılır forum'da.​

Kızlar nette bir şey gördüm inanamadim. Gerçekten bulaşık makinesinde sebze yıkayan var mı? Uygun mu acaba bu sizce? Bulaşık makinesinde sebze yıkama nasıl yapılır? Ben de denesem mı kızlar nasıl yapılıyor herhalde deterjansız yapılıyordur ama sıcaklık ne olacak peki onu nasıl ayarlamak gerekir?
Bence yıkanmaz ya bilemedim şimdi :rolleyes:

Bulaşık makinasında cacık bile yapılır hey allam yaaa sizde hatun olacaksınız bilmiyonuz işte insan bile yıkanır :))))

Geri