gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Bulutsuzluk Özlemi Konseri (18 Haziran)

Konu, 'Konser Haberleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Yer: Beyoğlu Hayal Kahvesi Tarihler: 18.06.2009~18.06.2009
    22:30
    Telefon: 0212 244 25 58 - Beyoğlu Hayal Kahvesi
    Adres: İstiklal Cad. Büyük Parmak Kapı Sok. Afrika Han No:19 Beyoğlu
    Bilet Ücreti: 23,50 YTL
    Nereden Alırım: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00, Biletix Satış Noktaları,
    www.biletix.com ve Beyoğlu Hayal Kahvesi

BULUTSUZLUK ÖZLEMİ

1990`lardaki müzik çalışmaları ile Türkiye``de birçok ilke imza atan Bulutsuzluk Özlemi kendi türlerinin ilklerinden biri olma özelliğini taşıyor. Bugüne kadar kaydettikleri albümler ve Türkiye``nin her yerinde verdiği sayısız konserlerle müzikseverlerin aklından hiç çıkmayacak bir yer edindi. Müziğine Batı kaynaklı rock melodi ve ritmlerine Anadolu``nun yüzlerce yıllık birikimini de katmayı başaran ve bu sayede büyük ilgi gören Bulutsuzluk Özlemi, Türkiye``de uzun süre tartışılan "Türkçe sözlü rock yapılır mı?" sorusuna yaptıkları müzikle cevap verdi.

Nejat Yavaşoğulları, Sina Koloğlu, Sunay Özgür, Deniz Demiröz ve Gencay Kıymaz `dan oluşan grup her zaman belli bir kalitenin üzerinde kalmayı başardı.
    Müzik serüvenlerinin 20. yılında Bulutsuzluk özlemi, Beyoglu Hayal Kahvesinde sevenleriyle buluşuyorlar.
    - 18 yaş sınırı vardır.

Bulutsuzluk Özlemi Konseri (18 Haziran) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bulutsuzluk Özlemi biraz ışık

Bulutsuzluk Özlemi biraz ışık

biraz ışık biraz ışık biraz ışık biraz ışık biraz ışık biraz ışık haydi yan yana yana yana yanaşsana haydi yan yana yana yana yanaşsana. haydi. ışığınla kov, ışığınla kov, ışığınla kov, karanlığı. biraz akıl biraz akıl biraz akıl biraz akıl biraz akıl biraz akıl haydi yan yana yana yana yanaşsana haydi yan yana yana yana yanaşsana. haydi. haydi. aklınla kov, aklınla...
  2. Bulutsuzluk Özlemi dedi dolu

Bulutsuzluk Özlemi dedi dolu

dedi dolu dolu dolu dolu dolu yaşamak gerek. dedim evet, evet evet. dedi yaşamayı çok severim, elimde değil. dedim güzel, güzel, devam et. dedi her şey, ama herşey su anda, yarın yok ki. dedim evet, evet evet. dedi benim için para pil amaç ideal falan filan, hepsi hepsi fasa fiso. dedi herşeyin de bir bedeli vardır, olsun, yaşarım. dedim sus sus söyleme. dedi güneş gelse...
  3. Bulutsuzluk Özlemi üretmeliyim

Bulutsuzluk Özlemi üretmeliyim

üretmeliyim üretmeliyim üretmeliyim üretmeliyim üretmeliyim üretmeliyim. beynim zonklüyor beynim zonklüyor. olayların akışı olayların akışı, beni takmıyor. beynim zonklüyor. çek cak cak ding dang dong tık tak tak. saatin sesi nasıl kızmam. beynim zonklüyor. niye adı korsan mırıktı halil amca oldu? niye yükselemedi güneş solda güneye giderken? niye kanat takip uçamadı...
  4. Bulutsuzluk Özlemi aşk

Bulutsuzluk Özlemi aşk

aşk aşk olmadan... aşk aşk olmadan... yaşanmazdı aşk olmadan. şimdi artık aşk zamanımızdır. öyle uzağımda durma, gel gel gel. tene nennı tene nennı tentene nennı govında jaya govında jaya goppala jaya govında jaya
  5. 18 Haziran Konser Tarihleri

18 Haziran Konser Tarihleri

serhad raşa sivas konser tarihleri Eğlenmek ve müzik dinlemek için yine bugün birbirinden güzel alternatifler.. Zeynep Mansur Antalya da (6. Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali) Sanatçı: Zeynep Mansur Yer : Kemer Festival Alanı - Kemer / Antalya Tarih: 18 Haziran 2009 Persembe 20:00 Fiyat : Ücretsiz Halk Konseri Serhad Raşa İstanbul da Sanatçı: Serhad Raşa Yer :...

Sayfayı Paylaş