1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Bulutsuzluk Özlemi ne kadar güzel

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

ne kadar güzel
    burası

ne kadar güzel

burası

yeryüzünde

her yer güzeldir

her şey güzeldir.

seninle olunca

seninle olunca.

Bulutsuzluk Özlemi ne kadar güzel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bulutsuzluk Özlemi neden olmasın

Bulutsuzluk Özlemi neden olmasın

neden olmasın güzel günlerimiz neden olmasın güzel günlerimiz neden olmasın
  2. Bulutsuzluk Özlemi herşeyi

Bulutsuzluk Özlemi herşeyi

herşeyi başucu kitabına borçlu kuyunun dibinden bakar. gökyüzü kuyunun çapı kadar. hayatı böylece algılar. düşünmekten korkar çok. soru sormanın cezası çok tabular beynini sınırlar telsizi vardır, radyosu yok. dolduruşa gelir yorumu yok şarkı bilmez türkü söylemez. çatık kaslı ve hiç gülmez. önün için aşk önemsiz, okşar demir boruyu. ölmeyi ya da öldürmeyi göze alması çok...
  3. Bulutsuzluk Özlemi bir güzel gördüm giderken yolda,

Bulutsuzluk Özlemi bir güzel gördüm giderken yolda,

bir güzel gördüm giderken yolda, kurum kurum kurulup oturmuş bir güzel gördüm giderken yolda, sürüm sürüm sürünüp oturmuş kıvır kıvır kıvır kıvır saçları, sarı sarı sarı sarı şapsarı... bir güzel gördüm giderken yolda, bir edayla salına salına. tanıyamazdı beni nereden tanışın? belki üşürdü fırtınalarımda. ışıl ışıl ışıl şiil gözleri, pırıl pırıl pırıl pirl sözleri......
  4. Bulutsuzluk Özlemi aşk

Bulutsuzluk Özlemi aşk

aşk aşk olmadan... aşk aşk olmadan... yaşanmazdı aşk olmadan. şimdi artık aşk zamanımızdır. öyle uzağımda durma, gel gel gel. tene nennı tene nennı tentene nennı govında jaya govında jaya goppala jaya govında jaya
  5. Bulutsuzluk Özlemi & Zamska [2009]

Bulutsuzluk Özlemi & Zamska [2009]

1. Mavi 2. Rüzgar 3. İstanblues 4. Bıktım Be 5. Sisli Puslu 6. Doğduğun Gibi 7. Uzun Mi 8. Evrenden Geçerken 9. Yaşıyordu Şehir 10. Yetmiyor Yetemiyor 11. Zamska

Sayfayı Paylaş